Móda

Život nie je len čiernobiely


Život je plný prekvapení. Okolo nás sa deje množstvo vecí, ktoré nečakáme. Zaskočia nás úplne nepripravených a my musíme hneď vedieť čo robiť. Ako sa zachovať, ktorú cestu zvoliť. Občas sú to maličkosti, pri ktorých zlé rozhodnutie nespôsobí katastrofu. Občas však ide o naozaj dôležité veci, a ak sa rozhodneme nesprávne, môže to mať veľmi zlý dopad. Ako však máme vedieť čo je to správne rozhodnutie? Čo keď sa nám v jednej chvíli zdá ako to najsprávnejšie a nakoniec zistíme, že to bolo to najhoršie čo sme mohli urobiť. Tak ako sa rozhodnúť? Keď sme to nečakali, je to pre nás nová situácia, nevieme si rady a predsa musíme niečo podniknúť. Začarovaný kruh?! Možno. Avšak zo všetkého sa raz musíme vymotať. Nech sa rozhodneme akokoľvek musíme to dotiahnuť do konca. Či už úspešného alebo nie, do konca…

 

 

Včera bol krásny deň, a my sme si so snúbencom konečne dokázali zladiť rozvrh a nájsť v ňom čas na fotenie. Keďže mi prišla pozvánka do súťaže od MyStuff.sk, outfit som prispôsobila danej téme a to VZORY. Bolo to trošku na poslednú chvíľu, ale ešte som to stihla. Do súťaže som sa zapojila aj s nejakými staršími outfitmi.

V poslednej dobe sa mi veľmi páči vzor tzv. kohútia stopa. Pokukovala som po nejakých kúskoch už dlhšie ale buď boli príliš drahé, alebo sa mi proste nepáčili. Až som našla tieto dva skvosty. Pôvodne som najviac chcela šaty, no žiadne nevyhovovali mojim kritériám. Veď načo by mi boli hrubé zimné šaty ale bez rukávov… Alebo všetky mali 3/4 rukávy a tie naozaj neznášam. Keď už som prestávala dúfať, našla som túto blúzku v Bershke. Obzerala som ju už dávnejšie, ešte keď bola ako nová kolekcia, ale cena sa mi zdala prehnaná. Teraz som ju kúpila vo výpredaji za cenu úžasnú. Pri ďalšom motaní sa po obchodoch som natrafila sukňu a bolo to jasné. Toto musím vyskúšať zladiť. Viem, že menej je niekedy viac a dva kúsky s rovnakým vzorom by mohli byť príliš, no keďže vzor na blúzke je tak trochu “rozbitý” a potlačený, nijako sa nebije s jasným vzorom na sukni.

Túto čiernobielu kombináciu som trošku oživila červenou kabelkou, náušnicami a rúžom a hor sa do ulíc. Myslím si, že podobný outfit je vhodný ako na večierok tak do práce, či na rande. Do práce by som však zrejme nevolila pančuchy alá podväzky :). Keby bolo teplejšie, kabát by som určite nahradila koženou bundou a čižmy lodičkami. No musím vydržať do jari.

Všetky súťažné oufity si môžete pozrieť na: http://www.mystuff.sk/sutaze/prebiehajuce-sutaze/brief-by-eiva-poppins/?outfits

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotil: Michal Béres

Blúzka: Bershka/ Sukňa: New Yorker/ Čižmy: Humanic/ Kabelka: Parfois/ Kabáta: F&F/ Okuliare: C&A/ Náušnice: Handmade (darček)

(3) komentár

 1. Krásne šaty, krásny usmev. už aj ja dlho rozmýšlam nad odvážnými motivmi 🙂
  Anami
  http://www.anamiblog.com

 2. Páči sa mi tá sukňa a kabelka je tiež zaujímavá! 😉

  vladiesblog.blogspot.sk

 3. Páči sa mi tá sukňa a kabelka je tiež zaujímavá! 😉

  vladiesblog.blogspot.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *