Krása Móda

Zimná pani

Ahojte, ako som spomínala v minulom príspevku o veselej kabelke, nastupujem v plnej sile a sľubujem, že budem pridávať články pravidelne. Na tento sme si však všetci museli chvíľu počkať, kvôli fotkám. Už sú ale všetky hotové a ja som z nich nadšená. Preto verím, že budete aj vy.

Aby som vám priblížila o čo vlastne ide. Sú to fotky do projektu “Ročné obdobia”, ktorý vytvára šikovná fotografka Miška Rössnerová. S Miškou som už fotila a preto som sa na ďalšiu spoluprácu veľmi tešila. (Naše prvé stretko si môžete pripomenúť v článku Sunny.) Tento raz tu máme zimu a s ňou aj zimnú pani, alebo ak chcete ľadovú kráľovnú. Bolo to dosť ťažké, no o to viac úsmevné fotenie. Vonku bolo asi -9°C a fúkal studený vietor. Najideálnejší čas ísť fotiť v tenučkých šatách, čo poviete. Ale snehu bolo v našich končinách málo (napadol presne o dva dni), a tak sme ho museli chvíľu hľadať. Nakoniec sme vhodnú lokalitu našli na Zlatých pieskoch. Bolo tam nádherne rozprávkovo. Nuž som sa teda odhodlala a odhodila kabát, aby mohli vzniknúť tieto čarovné fotky. Ale aspoň na niektorých som mohla využiť aj môj krásny modrý kožúšok. Ešte že som si vtedy nekúpila ten kuriatkovo-žltý, ten by som teraz príliš nevyužila.

A teraz čo mám vlastne na sebe – záclony. Áno, čítate dobre, sú to záclony z IKEA, ktoré som veľmi jednoducho prešila na veľkú sukňu. Ako opasok som využila krásnu krajku, ktorú si schovávam na čelenku (možno raz). Keď nerátam umelé kožušiny a doplnky, celý outfit ma vyšiel zhruba na 15 eur. Bolo to jednoduché, rýchle a lacné, no efektné riešenie.
Make up som si tiež vytvorila sama a tu mi najlepším pomocníkom bola Jumbo pencil Milk od NYX.

 

Tak ako som sa na celé fotenie veľmi tešila, tak som si ho aj náramne užila a mám z fotiek naozaj obrovskú radosť. Verím, že sa rovnako páčia aj vám. Majte sa krásne a vidíme sa opäť pri ďalšom článku.

 

Sukňa – IKEA/ Top – House/ Umelý kožuch – Zara/ Štóla z umelej kožušiny – Peek & Clopenburg/ Rukavice – stánok na Štrbskom plese/ Náušnice – I am, Stradivarius
 
                                                                               PODPIS

(16) komentár

 1. wow tak to teda je zimná Pani, veľmi sa mi páčia tie fotky a hlavne tie náušnice ♥

 2. wow prekrásne a mrazivé! 🙂
  Ivana xx

 3. To je naprosto úžasné, jak projekt, tak fotky! 🙂

 4. Nádherná… a inšpiratívna.

  Flung out of space

 5. Wau, wau !!! Moc pěkné a hlavně zajímavé !

 6. ..tak tá sukňa s opaskom je prekrásna..čo tam potom, že zo záclony a fotky v mrazoch, no raz darmo, keď musíš, tak musíš 😀

  Romilikes

 7. To je fakt paráda! 🙂

  MagicBeautyLife

 8. Jej to super fotky, naozaj ako taka zimna pani 🙂
  LIFE IN PICTURES BY LU

 9. wow, to jsou krásné fotky! opravdu jako zimní paní 🙂 a outfit je super BEAUTYPUSINKA

 10. Na toto sa nedá povedať nič iné ako wow! vážne krása. xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

 11. Dakujem vam za krasne komentare, velmi ste ma potesili a mam obrovsku radost ze sa vam fotky pacia :-*

 12. Fotky su zaujimave, no ja by som tam asi zamrzla.

 13. […] […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *