Zima – Nezima

Konečne sa mi podarilo nájsť si čas na blog. Aj keď v podstate čas stále nemám, no potrebovala som trochu ujsť od učenia. Tieto dni totiž aj s frajerom ( 😀 tento výraz som už dávno nepoužila) sedíme zatvorení doma nad knihami a počítačmi a snažíme sa do hlavy natlačiť informácie od výmyslu sveta. A ako naschvál, práve teraz je vonku krásne slnečno. Tak sme si jeden deň vyčlenili na oddych a ušli sme zo zajatia chrobáčikov (rozumej pismenká), farebných hadíkov čo ich naháňajú (zvýrazňovačky) a inej hávede.

Pravdu povediac, o takejto zime snívam už dlho. Keď tak nad tým rozmýšľam, od kedy žijem v Bratislave. Nie že by som nemala rada takú poriadnu zimu so všetkým čo k tomu patrí, ale tá nech ostane na horách. Osobne zastávam názor, že v meste sa bez toho v pohode zaobídeme. Veď sa len pozrite na tie pozitíva aktuálneho počasia – doprava nekolabuje (teda áno, zápchy boli, sú a budú), nehrozí vám narazená ehm riť pri každom vystrčení nosa z domu, nepotrebujete 4 svetre a dvoje pančuchy (oblečené naraz), nečľupkáte na každom kroku do špinavej kaše… Dalo by sa toho nájsť neúrekom. Takže ja môžem pokojne vyhlásiť, že toto je pre mňa ideálna zima. 

 

 

 

 

 

 
Čo vy a zima v meste? Vyhovuje vám takéto počasie? Alebo by ste radšej chceli mínusové teploty a haldy snehu?
Pár slov k outfitu: Keďže bolo pomerne teplo, veľa vrstiev som nepotrebovala ( a to som riadna zamrzlina). Stavila som na jednoduchosť a jediným výraznejším kúskom je fake kožušinová vesta a kabelka s kvetinovým vzorom. Oba kúsky ste už mohli vidieť tu a tu. Zvyšok sa tu objavuje po prvýkrát. Legíny majú už nejaký ten rôčik, no ich nositeľnosť je trošku obmedzená voľbou spodného prádla, takže ich nosím výnimočne. Čiapky sú pre mňa v zime nevyhnutným doplnkom, z časti pre ich vlastnosť oživiť nudný kabát a z tiež z praktických dôvodov. A pokiaľ ide o tieto topánky, bola to tá najvýhodnejšia kúpa. Ako ste mohli vidieť už na Instagrame, kúpila som ich v Humanicu za super cenu – 5Eur. Majú totiž akciu – Ak kúpite 2 už zľavnené výrobky, na druhý lacnejší máte navyše zľavu 50%. No nekúp to! 🙂

 

 

 

 

 

 

Foto: Michal
Miesto: Medická záhrada/ Bratislava
Vesta – Bershka/ Leginy – Stradivarius/ Čiapka – H&M/ Kabelka – Parfois/ Topánky – Humanic

11 thoughts on “Zima – Nezima

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *