Yes!

Ako často hovoríte áno? Nemyslím pri bežných otázkach ako či si dáte čaj. Myslím pri otázkach, ktoré môžu zmeniť váš doterajší smer. Často ani nevieme, čo všetko môže to krátke jednoduché slovíčko zmeniť. Ja sa práve učím hovoriť áno. Nový smer som si zvolila už dávnejšie, no učím sa ním kráčať. A prišla som na to, že najlepšie bude ak poviem áno každej jednej príležitosti, ktorá sa mi naskytne.

Či už bude v konečnom dôsledku pre mňa prínosná alebo nie, hovorím áno. Lebo aj keď mi možno neprinesie finančné ohodnotenie, alebo efekt ktorý som očakávala, minimálne sa z nej niečo naučím. Keďže sa svojím novým smerom pohybujem ešte len krátko, učím sa rozlišovať čo má pre mňa význam a čo nie. Snažím sa tvrdo pracovať na tom, aby som v tomto smere mohla vytrvať a dosiahla som v ňom to čo očakávam. A práve preto som sa rozhodla hovoriť áno. A toto áno prináša svoje prvé ovocie. Spoznávam nových ľudí, učím sa nové veci, rozvíjam sa a posúvam sa ďalej.

Naučte sa aj vy viac hovoriť áno. Nikdy neviete, aké dvere vám toto zázračné slovíčko otvorí.

Pokiaľ ide o outfit, fotili sme ho skoro dva týždne dozadu. Skôr som sa k jeho zverejneniu nedostala a chvíľu som si ani nebola istá či ho zverejním. No napokon som sa rozhodla, že vám ho ukážem. Mne sa celý outfit veľmi páči, jeho farby, detaily, pohodlnosť. Všetko by bolo super až na tú košeľu. A práve kvôli nej som si nebola istá, či fotky uvidíte. Je tak strašne nepodarená. Kupovala som ju v pánskom oddelení Pull & Bear a na dámsku som ju premenila nažehľovačkami. No už začínam ľutovať aj jej kúpu aj minutie tých krásnych nažehľovačiek na tak nevďačný kúsok oblečenia. S veľkou pravdepodobnosťou túto košeľu už zrejme nikdy neoblečiem. Myslím, že dôvod je vám jasný zo samotných fotiek. Ona sa tak strašne krčí. Mala som ju krásne vyžehlenú, vyzerala skvelo. No obliekla som na ňu kabát a začali sa ukazovať prvé záhyby. Kabát som si zapla, sadla do auta a keď som vystúpila a kabát rozopla, myslela som že padnem na zadok. Tá košeľa bola totálne zkrkvaná ako keby žehličku nikdy nevidela. Je to otrasný materiál. Fakt si neviem predstaviť, že by si ju dal chlap do obleku a šiel v nej do práce. Celý čas by si nemohol nie že vyzliecť, ani len rozopnúť sako. No proste katastrofa. Takže to prosím berte do úvahy, nie že by som si ju nevyžehlila, ona si aj napriek žehleniu žila vlastným životom a práve v tej chvíli chcela byť pokrčená.

A čo ten účes? V ten deň som jednoducho nemala náladu na nič iné a tak nejak mi to k tomu outfitu pasovalo. Takže som sa rozhodla vyzerať ako “teletabís”. Hold, to je údel nás krátkovlasých, keď sa nám nechce umývať hlavu a prplať sa s účesom ?.

 

 

Shirt – Pull&Bear/ Jeans – Tally Weijl/ Coat – F&F/ Bag – gift/ Shoes – Aldo/ Iron-on transfers – Stradivarius
 
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

12 thoughts on “Yes!

  1. parádna kombinácia kúskov a veľmi sa mi páči aj prostredie 😉 áno by som aj ja hrozne rada hovorila, no som ten typ človeka, čo je príšerne vystrašený z vystúpenia z komfortnej zóny a práve to ma často brzdí :/

    Sabi z blogu Beautiful savage

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *