Móda

Who is more crazy?

Momentálne obdobie je pre mňa osobne pomerne stresové. Odovzdala som diplomovku, pripravujem sa na štátnice a svadobné prípravy sa začínajú stále rýchlejšie rozbiehať. Pri tých prípravách na svadbu by som sa rada pozastavila. Do svadby zostáva ešte päť mesiacov. Až teraz začíname všetko tak vážnejšie riešiť a zistili sme, že je to pomerne neskoro. Bláznivé nevesty, neberte to osobne, nechcem nikoho uraziť, no musím ich tak nazvať, to celé dohnali do takých extrémov, že ak chcete spraviť normálnu svadbu, všetko musíte objednávať takmer dva roky dopredu.

Občas mám pocit, že mnohé majú už naplánovanú svadbu a ešte nemajú ani ženícha. Ledva som pred mesiacom zohnala hudbu a potom ťažko fotografa. Starejší? Toho mať nebudeme (nieže by mi chýbal ale viete ako zvyky…), pretože sú všetci v našom okolí obsadení rok a pol dopredu. A po tejto čerešničke si o mne možno budete myslieť, že blázon som ja (v dnešnom svadobnom svete asi aj hej), lebo ešte nemám vybraté šaty. No prepáčte, ale rok dopredu si objednávať šaty je podľa mňa skoro. Za ten čas môžem nájsť ešte ďalšie štvoro a tie pôvodné môžem úplne znenávidieť. Takže ja šaty začínam pomaličky riešiť až teraz. Nejakú predstavu už mám, no uvidím čo mi sadne. Poviem vám, celkom sa teším, až to celé bude za nami :D. Ale nie, povedala som si, že sa stresovať nebudem. Máme už kde a načo tancovať, čo jesť aj nás má kto oddať a všetko ostatné sú len detaily. Takže milé budúce nevesty, nestresujte sa a nežente celé prípravy do extrémov. Nech sa naozaj nedopracujete k tomu, že si svadbu budete musieť plánovať skôr ako si nájdete chlapa.
Chystáte tiež niektorá svadbu a máte z toho podobné pocity ako ja? Povedzte prosím, že sa to nezdá divné len mne 😀
Na fotkách mám na sebe pomerne staré kúsky, ktoré takmer nenosím. Sako mám v pláne posunúť ďalej (ak máte záujem napíšte mi) a nohavice sú na mňa moc svetlé, takže ich vytiahnem len raz za čas. Nové je ale tričko, ktoré som dostala ako darček od kamarátky Veroniky. Pozerali sme ho spolu v House a veľmi sa mi páčilo, ale nakoniec som si ho nekúpila – ani neviem prečo. Verča mi ho však kúpila a ja sa z toho veľmi teším, lebo je naozaj super. Je z príjemného ľahkého materiálu a v lete sa bude skvelo nosiť. Pôvodne som si k tomu celému chcela obuť oxfordky, no mám len čierne a tie mi k tomu teda vôbec nepasovali. Siahla som teda po nude lodičkách a myslím si, že tie celý outfit a aj mňa 😀 pozdvihli. Aj keď táto farebná kombinácia u mňa nie je obvyklá, cítila som sa v nej veľmi dobre a tak ozajstne jarne. Spolu s rozkvitnutými stromami to tak pekne ladilo.

 

 

 

Foto: Michal Béres

Blazer: H&M/ T-shirt: House/ Jeans: Orsay/ Shoes: Aldo/ Bag: Aldo
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *