Móda

White jeans

Tento týždeň sme si k sebe zobrali synovca. Prázdniny sa už chýlia ku koncu, tak sme mu ešte chceli spestriť posledné týždne. Veď viete ako to dnes je. Dôchodok sa posúva stále na vyšší vek a tak rodičia svoje ratolesti nemajú kam na prázdniny dať. Takže celá rodina robí čo môže, aby tieto dva mesiace drobcom nejako vyplnila. A tento týždeň prišiel rad na nás. Tešila som sa na to, lebo aj pre mňa je to spestrenie. 

Tak ho tu máme, počasie nám praje a my vymýšľame aktivity, ktoré by sme mohli podniknúť. No keď nemáme vlastné dieťa, je to celkom náročné. A k tomu ešte fakt, že v Senci bývame len krátko a nevieme, čo všetko sa tu vlastne dá robiť. Mojou malou výhodou však je, že na strednej som študovala učiteľstvo v MŠ, tak mám aspoň nejakú predstavu ako dieťa zabaviť. Celý týždeň máme už dá sa povedať rozplánovaný, ale ak sa tu nájdu nejaké mamičky tak uvítam, ak mi do komentárov napíšete nejaké tipy kam s dieťaťom v Senci prípadne v Bratislave.
A teraz ešte pár slov k outfitu. Tento je prvý z tých brnenských. Keďže sme sa celý deň motali po meste, je pohodlný a nijak extra prekombinovaný. Šla som do svetlých farieb, aby na mňa nepražilo slniečko a zároveň som mala veľmi veselú náladu a takáto svetlá kombinácia aj s tými kaktusmi na tričku ju ešte podporovala. Ale nemôžem si pomôcť, biele nohavice a ja nie sme dobrá kombinácia. Som v nich nesvoja, stále striehnem či som sa o niečo nešuchla a kde si môžem sadnúť bez toho, aby som potom behala so špinavou riťou. No pomaly si na seba zvykáme. Prekonávam sa, pretože konkrétne tieto nohavice sa mi veľmi páčia a inak sa v nich cítim skvelo. Takže verím, že napokon sa skamarátime. Akurát naša Ela (pes) asi nikdy nepochopí, že v týchto gatiach na mňa skákať nesmie :D.
K svetlému jemnému outfitu som prispôsobila aj make-up. Na dovolenke sa mi predsa len nechcelo veľmi výrazne líčiť, takže som len zjednotila pleť, upravila obočie a takmer neznateľne nalíčila oči. Aby som celkovému looku dodala trošku žiarivejší akcent, zvolila som výrazný ružový rúž. Ten poslúžil ako pomyselná bodka a pozdvihol aj obyčajné nenápadné líčenie o level vyššie. Výrazný rúž je vždy tá správna voľba, keď sa vám nechce hrať s make-upom. Je to rýchly, jednoduchý krok, no dokáže priam zázraky s výsledným vzhľadom.

 

 

 

 

T-shirt, jeans – Stradivarius/ Bag, rings – H&M/ Shoes – Puma
 
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

(6) komentár

 1. Moc hezký outfit.. Ty bílé džíny jsou krásné a si je pořídím 🙂

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

 2. Moc hezký outfit.. Ty bílé džíny jsou krásné a si je pořídím 🙂

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

 3. Ahojky,

  Moc se mi libi tvuj uces. A ty bile dziny ti opravdu slusi! Pekny outfit!
  X
  Miri

  http://currentlywearing.com

 4. je super, že sa takto zapájate do aktivít pre synovca, príde mi to veľmi milé a presne ako vravíš, príjemné spestrenie pre obe strany 🙂 tvoj outfit je niečo, čo by som si na deň v meste obliekla aj ja sama a super je farebná kombinácia 😉

  http://www.beautiful-savage.blogspot.sk

 5. Od té kabelky nemůžu odtrhnout oči! 🙂

  Simply Janet

 6. Od té kabelky nemůžu odtrhnout oči! 🙂

  Simply Janet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *