Nezaradené

Wedding plannig – part 1

Zdroj/ Source: Pinterest.com
Minulý týždeň som vám sľubovala post o svadobnej výstave, ktorá bola prvým krokom k našim plánom na svadbu. Povolala som kamarátky a zvedavé sme sa vybrali do hotela Carlton. A sklamané sme asi po pol hodine odišli. Neviem čo sme čakali, no čakali sme akosi viac. Naozaj to nebolo nič moc.

Nie som žiadny expert na svadobné výstavy, no vystavovateľov bolo v každej oblasti len pár, každý vám napchal do ruky vizitku, ale viac sa o vás nestaral. Pozrieť ste si mohli tak maximálne katalógy, ktoré si môžete pozrieť rovnako dobre aj na internete a hotovo. Tak sme si to raz celé obišli a odkráčali sme na zákusok do cukrárne. Pretože ešte aj pri svadobných tortách nám ako ochutnávku ponúkli cheescake – to teda podľa mňa so svadobnou tortou nemá nič spoločné a ja osobne ho faaakt nemusím. A aký je záver? Tých 6 Eur čo sme zaplatili každá na vstupnom, sme radšej mohli hodiť do prasiatka na tú našu svadbu. Nemám ani žiadne fotky, lebo všade sa tlačilo plno ľudí, všetko bolo rozhádzané a v podstate tam naozaj nebolo nič čo by ste na internete nenašli. A aby som iba nehateovala, priestory hotela sú naozaj krásne a svadobné štúdio Ambientes malo pre návštevníkov krásnu ukážku svadobného stola a candy baru.
13. – 14. 2. 2015 sa ale chystáme na svadobný veľtrh do Incheby, tak tam to snáď bude o niečo lepšie a možno už aj niečo vybavíme. Ak už budeme mať teda stanovený fixný dátum, čo by sme dovtedy radi stihli. A keďže je to spojené s veľtrhom Interbeauty, poobzeráme sa aj po nejakých kozmetických novinkách. Už teraz sa teším, len dúfam, že nebudem opäť sklamaná.

(6) komentár

  1. Dobre viem, o čom hovoríš! Svadobná výstava v hoteli Carlton nemá úroveň. Bola som tam asi dva roky dozadu a tá prezentácia firiem a jednotlivcov bola na zaplakanie. Veľká škoda takto vyhodených peňazí za vstupné!
    Katharine-fashionisbeautiful

  2. Dobre viem, o čom hovoríš! Svadobná výstava v hoteli Carlton nemá úroveň. Bola som tam asi dva roky dozadu a tá prezentácia firiem a jednotlivcov bola na zaplakanie. Veľká škoda takto vyhodených peňazí za vstupné!
    Katharine-fashionisbeautiful

  3. Cožee ?? Ja by som tak isto očakávala že tam budú poriadne prezentačky a že sa v momente budem chcieť vydávať :))

  4. Cožee ?? Ja by som tak isto očakávala že tam budú poriadne prezentačky a že sa v momente budem chcieť vydávať :))

  5. Veru dámy,nestálo to absolútne za nič. Ale teším sa na veľtrh, dúfam, že stadiaľ vám prinesiem pozitívnejšie ohlasy 😉

  6. Veru dámy,nestálo to absolútne za nič. Ale teším sa na veľtrh, dúfam, že stadiaľ vám prinesiem pozitívnejšie ohlasy 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *