Móda

We can´t stop?!

Občas ma prepadne pocit, že sa tak nejak od všetkého vzďaľujem. Alebo skôr od všetkých? Čas plynie neskutočne rýchlo, zovšadiaľ sa na nás niečo valí, a my musíme proste stíhať. Neustále sa za niečím naháňame a pritom nestíhame to najdôležitejšie. Udržiavať kontakt s tými, ktorí sú pre nás dôležití. Nedokážeme sa ani na chvíľu zastaviť, aby sme sa aspoň cez sms opýtali ako sa majú. Keby neexistovali sociálne siete, nevieme ani ako vyzerajú. Zaujímavé je, že človek dokáže zdieľať celý svoj život na sociálnych sieťach s ľuďmi, ktorých poriadne ani nepozná, ale s tými, ktorým na ňom záleží, nestihne prehodiť ani jednu vetu. A takí sme všetci. Niekto viac, iný menej.

Dokážeme ešte vôbec niekedy zastať? Čo keď raz nastane ten moment, že konečne budeme mať trochu času nazvyš a zistíme, že ho vlastne už nemáme s kým tráviť? Možno raz dospejeme k bodu, že už nebudeme mať komu zavolať, napísať, koho navštíviť, pretože nám nikto neostane. Priznajme si, že ľudia vernosť nemajú tak celkom v krvi (teraz nemyslím tú partnerskú). Proste idú za tým, kto im dokáže venovať svoj čas. A pokiaľ to my nedokážeme, prečo by sa o nás ešte mal niekto zaujímať? Skúsme sa preto na chvíľu zastaviť. Skúsme sa obzrieť okolo seba a zistíme, koľko blízkych nám ostalo a koľko sa ich vzdialilo. Ak nám na nich naozaj záleží, určite si dokážeme nájsť chvíľu vo svojom nabitom programe, aby sme zistili ako sa im darí. A nestačí len prebehnúť Facebook… Pokúsme sa ich získať späť, veď priatelia sú po rodine tí najdôležitejší!
A teraz niečo k outfitu. Fotky sme opäť raz fotili keď začínalo pršať. A opäť nás to zastihlo na tom istom mieste. To snáď bude nejaké znamenie alebo čo :D. Každopádne sme to stihli. Viem, že kombinácia leopardieho vzoru a ružovej nemusí byť najšťastnejšia voľba, no ja som to riskla. A myslím si, že to nedopadlo najhoršie. Páči sa mi kombinácia úplne zapnutej košele spolu so svetrom. Pôsobí to tak školácky. Chvíľu som sa nevedela rozhodnúť, akú kabelku zvoliť. Nakoniec som si však vybrala túto výraznú, aby som to celé ešte viac oživila. Výraznejšia bižutéria sa presne hodila k rozšafnému večeru s pohárom (dvomi, tromi..) vínka, ktorý nás čakal. Proste mám rada výrazné prvky a občas sa neriadim pravidlom menej je viac. Nie je vždy všetko simple v živote, prečo by malo byť v móde. Tak ako život, aj módu si treba užívať a skúšať a skúšať!

 

 

 

 

 

 

Foto: Michal

Náušnice – Iam/ Prsteň – Crocus/ Košeľa – Gate/ Sveter – H&M/ Kabát – Mango/ Jeans – Gate/ Topánky – Aldo/ Kabelka – Guess

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *