Adventný kalendár

12. Vianočný swap s The world by Kejmy / Adventný kalendár

Dnes tu mám pre vás takú novinku, ktorá je vlastne novinkou aj pre mňa. Swap som ešte nikdy nerobila a pravdu povediac, kým Kejmy z The world by Kejmy nehľadala niekoho kto by do toho išiel, ani som netušila, že niečo také existuje. Bola to pre mňa teda nová skúsenosť v rámci blogu. A pre tých, ktorým to tiež nič nehovorí, je to vlastne výmena balíčkov s ďalšou blogerkou.

Akých balíčkov? Ide o balíčky v určitej hodnote. My s Kejmy sme si stanovili limit 25 Eur a dohodli sme sa, že balíčky by mohli obsahovať niečo vianočné, niečo z kozmetiky, nejakú tú dobrotu či handmade výrobok alebo bižutériu. Proste čokoľvek, čo si myslíme, že by tá  druhá mohla využiť a potešilo by ju to. Dali sme si pár nápovied, aby sme zbytočne nekupovali veci, ktoré by pre nás boli zbytočné a nevyužiteľné, a potom už len stačilo zostaviť balíček. 

Kejmy celý balíček a aj jednotlivé menšie balíčky krásne zabalila a až mi bolo ľúto ich rozobrať. K nim pribalila aj dopis, ktorý opisoval, čo sa v ktorom balíčku nachádza a prečo to vybrala. Ja som jej podobný dopis pribalila tiež, no ten môj bol podstatne stručnejší, dopisy mi proste nikdy nešli. Preto som zvolila len krátke nápovedy, aby mala väčšie prekvapenie pri rozbaľovaní. 

Asi ste už zvedaví, čo som v balíku našla. Samé super veci, ktoré sú pre mňa nové a teda ich veľmi rada vyskúšam. Hlavne teda pokiaľ ide o oblasť kozmetiky. Potom nejaké tie maškrty a krásne náušničky, na ktoré sa už teším ako ich využijem v nejakom outfite. Najmä tie, ktoré vyrobila samotná Kejmy. Hoci sú väčšie, sú veľmi jemné, minimalistické a budú sa hodiť k rôznym outfitom. A tiež obliečky na vankúše, ktoré tiež šila Kejmy rovnako ako kozmetické taštičky sú super. Jednu obliečku som už aj použila a skvele nám doma zapasovala. Kiež by som aj ja bola taká zručná. Alebo aspoň nebola až taká lenivá na takéto práce 😀 . 

Spomínala som, že som maniak na drobnosti z papierníctva, takže som si tam našla aj takéto rozkošnosti. A Kejmy tiež myslela na nášho drobca, ktorý sa čoskoro narodí, takže balíček obsahoval aj niečo pre neho. Určite v tom bude fešák. 

Kejmy mi teda nabalila naozaj veľké množstvo super vecí. Mám čo skúšať. Môj balíček pre ňu bol síce pokiaľ ide o množstvo skromnejší, no snažila som sa vybrať aj ja veci, ktoré jej zapasujú a spravia radosť. Priznám sa, že to bola celkom výzva dodržať rozpočet a vybrať naozaj dobré vecičky a nie len nejaké blbosti. Obdivujem Kejmy, že sa jej podarilo nazbierať toľko vecí a žiadna z nich nie je nepoužiteľná. Tak verím, že bude mať rovnaký názor aj ona na to, čo som vybrala ja. Balíček od nej sa mi naozaj veľmi páčil a potešil ma. Mala som také predčasné Vianoce a cítila som sa ako malé dieťa, keď som rozbaľovala a objavovala čo v ňom je. Ďakujem! 

Čo som ja nabalila Kejmy nájdete na tu. Ale rozhodne odporúčam aj ostatné články na jej blogu The world by Kejmy. Nájdete v nich množstvo inšpirácie na DIY projekty, no tiež krásne outfity a proste tam má kopu super článkov. Rozhodne odporúčam 🙂 .

PHOTOS BY: NITA

(5) komentár

  1. ..jeeej..toto je super nápad..do tohto by som išla aj ja ?????

    1. Nita hovorí:

      Áno, bolo to super. Niekedy sa môžeme dohodnúť a spraviť swap 😉

  2. […] Dnes sa už aj samotnému balenie prikladá čoraz väčší dôraz. Každý sa snaží mať perfektné fotogenické balíčky. Tento rok som si to chcela vyskúšať aj ja, no začali sme zvoľna. Na výber je veľké množstvo papierov a ozdôb, ale keď si predstavím, že to všetko aj tak skončí v koši, tak príliš nemám chuť do nich investovať. Radšej tie ušetrené peniažky použijem na samotný darček. Preto sme kúpili len samotný baliaci papier a jednu stuhu. Ostatné ozdôbky som zrecyklovala a to z balíčkov z vianočného swapu s Kejmy.  […]

  3. […] vymenili. Čo v nich bolo? To sa u mňa dozviete nižšie v texte a u Nity v jej článku, ktorý nájdete tuto! ENGLISH : Are you already looking forward to Christmas as much as I do? I have already got my […]

  4. […] Už sa aj vy tešíte na Vianoce tak, ako ja? Ja už som prvý malý-veľký darček dostala v podobe swapu s úžasnou bloggerkou Nitou, ktorej blog nesmierne zbožňujem a aj ju som si veľmi obľúbila! Stretli sme sa na #BlogerBazar, ktorý prebiehal v Satori Stage v Bratislave. A keď som napísala na svoju facebook fan page odkaz s tým, či by do swapu niekto rád šiel, ozvala sa mi a mňa naozaj veľmi potešilo, že to bola práve ona a že sa do tohto vianočného swapu spolu môžme pustiť! Nakupovali sme, písali sme si a tak sme sa v jeden zasnežený deň stretli a balíčky vymenili. Čo v nich bolo? To sa u mňa dozviete nižšie v texte a u Nity v jej článku, ktorý nájdete tuto! […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *