Adventný kalendár Giveaway

24. Vianočná giveaway / Adventný kalendár – UKONČENÁ

Tak a je to tu! 24. december, 4. adventná nedeľa, Štedrý deň. A k dnešnému dňu prislúcha posledné okienko na adventnom kalendári. Na toto okienko som sa veľmi tešila, pretože je iné ako ostatné. Ako to už na adventnom kalendári býva, 24-ka väčšinou ukrýva najväčšiu čokoládku. A tak aj u mňa to inak nebude. Teda trochu hej, lebo nebude ukrývať sladkosť, ale jeden veľký balíček plný kozmetiky a nejakých tých drobností. A ten je určený pre jedného z vás. Budete si oň môcť zasúťažiť.

Balíček sa skladá z kozmetického Box 4 you, ku ktorému som ešte prihodila nejaké ďalšie drobnosti ako maska na tvár od Garnier, na ktorú nedám dopustiť. Potom nejakú dekoratívku, ale aby to nebolo len o veciach ktoré spotrebujete, nájdete tam tiež náramok a milú kľúčenku s mackom z Mohito.  

Pravidlá

Giveaway bude prebiehať na sociálnych sieťach a vy si môžete vybrať, či sa zapojíte cez FACEBOOK alebo INSTAGRAM. A ako sa teda môžete zúčastniť?

1. Sledovať blog na sociálnej sieti, ktorú ste si vybrali na zapojenie sa.

2. Dať páčik alebo srdiečko súťažnej fotke.

3. A keďže balíček je dosť veľký a sú tie Vianočky, tak do komentára pod súťažnú fotku označiť osobu, s ktorou by ste sa o balíček podelili.

Do súťaže bude každý zarátaný len raz, takže naozaj si stačí vybrať len jednu sociálnu sieť 😉

Súťaž platí pre SK aj CZ.

A keďže teraz si chcem po tom článkovom maratóne trochu od blogu oddýchnuť, giveaway bude prebiehať až do Troch kráľov, čiže do 6.1.2018. Budete mať teda dosť času zapojiť sa a nebojte sa, keby náhodou do vtedy porodím, víťaza vyžrebuje môj manžel 😉

Všetkým vám držím palce a prajem veľa šťastia v súťaži. Zároveň vám chcem popriať krásne prežitie vianočný sviatkov v kruhu najbližších, aby ste si poriadne oddýchli a načerpali dostatok síl do ďalšieho roka. 

Víťazkou sa stala @__.zuzana.__, ktorá sa zapojila cez Instagram. Gratulujem!

PHOTOS BY: NITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *