Adventný kalendár Móda

14. Vianoce vo dvojici / Adventný kalendár

Neviem ako vy, no ja už mám neskutočne vianočnú náladu. Práve si púšťam vianočného Sinatru a pozerám do kalendára. Už len pár dní a je tu Štedrý deň. Tento bude iný, budeme s Michalom sami dvaja v našom byte, s našim stromčekom a začneme si tvoriť naše vlastné tradície. Síce to budú už naše tretie manželské Vianoce, no prvýkrát ich strávime sami - DOMA.

Vianoce vo dvojici

Rozhodli sme sa tak preto, že termín pôrodu sa blíži a my sa už veľmi nechceme motať hore dolu. Človek nikdy nevie aké budú cesty, čo sa zomelie a takto budeme aj my aj celá rodina oveľa pokojnejší. Mám z toho síce trochu zmiešané pocity, radosť, trochu obavy a trochu aj smútok. Už vlani, keď sme Štedrý večer trávili u svokrovcov, tak mi bolo trochu smutno. Síce som bola s rodinou a mojim milovaným mužom, no po toľkých rokoch to bolo prvý raz bez rodičov. Pre niekoho je to možno len jedna večera, no ja to tak nevnímam. A preto aj tento rok cítim trochu smútku. Je to pre mňa stále trochu zvláštne ale viem, že si na to budem musieť zvyknúť. Budem mať predsa svoju vlastnú malú rodinku, pre ktorú budem pripravovať tento výnimočný deň. A teším sa na to, veď o tom to celé je. To je ten kolobeh, ktorý je prirodzený a to robí náš život takým krásnym. Že prináša stále niečo nové a je len na nás ako sa s tým vysporiadame. Takže takto s tými mojimi pocitmi. Ako Vianoce vnímate vy, zažili ste tiež niečo podobné?

Červený rolák

A teraz k tomu čo mám na sebe. Všade je teraz plno kožuchov, každý ich nosí, na všetkom sú kožušinky. Mne bolo veľmi ľúto, že ten svoj teraz nezapnem a teda je pre mňa nepoužiteľný. Ale, včera som to vymyslela. Povedala som si, že keď budem chodiť len medzi autom, nemocnicou a zas autom a potom obchodom, tak ho môžem mať aj rozopnutý. A v noci mi napadla táto kombinácia s červeným rolákom. To je tak, keď neviete spať. Vymýšľate. Aspoň teda ja, no a vymyslela som si tento outfit. Nebola som si istá, či rolák bude sedieť, je tiež z čias pred bruchom, no nakoniec to zvládol a zakryl čo mal. V poslednej dobe nosím len predĺžené tričká, úpletové šaty s legínami a všetko väčšinou tmavé. Preto sa mi pýtalo niečo iné. A vzniklo toto. Cítila som sa zas viac sama sebou a zas o niečo viac vianočne. To asi tou červenou.

Rolák - Camaieu / Umelý kožuch - Zara / Mama rifle - H&M / Čižmy - CCC / Náušnice - SheIn / Kabelka - Lindex

Som rada, že sme stihli svetlo aby sme tento outfit nafotili. Teraz je to celkom výzva. Keď Michal príde z roboty je už skoro tma. Včera sme ale boli na tehotenskej poradni, takže hoci sme tam strávili čakaním celé doobedie, poobede sme ešte svetlo ako tak stihli a ja som celá happy, že mám pre vás opäť outfit. 

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *