Móda

Vďačná s ružovou vo vlasoch a v oranžových šatách

Ahojte, ako sa máte? Verím, že si užívate leto a príjemné teploty. Aj keď teraz nám to trochu kazia búrky, priznám sa, že ja si to užívam. Takéto počasie mi vyhovuje, človek si aspoň na večer oddýchne od tepla a dobre sa spí. Takže ja som nadmieru spokojná a leto si naozaj užívam.

Vďačná

Teraz som bola týždeň u rodičov v Leviciach. Musela som si povybavovať nejaké záležitosti a tak som celý týždeň strávila vo svojom rodnom meste. A musím povedať, že mi to veľmi dobre padlo. Hlavne teda preto, že som mohla stráviť viac času s rodičmi a aj s ďalšími členmi rodiny, s ktorými sa inokedy stretávame len málo. Keďže s manželom žijeme v Senci a tu máme teda všetky aktivity, do Levíc chodíme zhruba raz za mesiac. To nás vždy čaká jeden rýchly ubehaný víkend aby sme stihli jedných druhých rodičov a starých rodičov a už je nedeľa a opäť ideme domov. Takže tento týždeň bol úplne iný. Pokojný, príjemný a aj užitočný.

oranžové šaty a ružové vlasy

vďačná s ružovou vo vlasoch

ružová vo vlasoch a oranžové šaty
S maminou sme v stredu zbehli do záhrady aj na vinicu obrať ovocie. Oberali sme maliny, ríbezle a trnavskú morušu. A celý deň sme varili lekvár a zavárali. Popri tom sme samozrejme donekonečna "kecali". Za celý ten týždeň sme toho toľko stihli prebrať. S maminou sa máme vždy o čom rozprávať. Vždy keď prídem do Levíc, prerozprávame doslova celé hodiny. A to si zvykneme občas zavolať aj cez týždeň keď spolu nie sme. Ocino sa z nás len smeje či nás ešte ústa nebolia. Som vďačná za to, aké vzťahy mám s rodičmi.
Vždy sme veľmi dobre vychádzali, môžem s nimi prebrať čokoľvek a viem, že sa na nich hocikedy môžem spoľahnúť. Tak veľa mi dali a myslím si, že ma na život pripravili najlepšie ako mohli. Som im za to naozaj vďačná a priala by som si keby každé jedno dieťa mohlo mať takých rodičov ako mám ja.
A aj celú rodinu. Ba aj tú, ktorú som získala manželstvom s Michalom. Sú to skvelí ľudia, ktorých si vážim a som rada, že ich môžem nazývať rodinou.

s ružovou vo vlasoch

oranžové šaty

S ružovými vlasmi v oranžových šatách

Viac už o tom písať nebudem, lebo seba rozplačem a vás asi unudím. Tak preskočme na dnešné fotky.
Tie sme fotili zhruba mesiac dozadu s fotografom Jánom Kackom. Bola to naša prvá a ja verím, že nie posledná spolupráca. Skvelo sa mi s ním fotilo. Vždy, keď fotím s niekým novým, mám problém uvolniť sa a potom som totálne drevená. Aj tento raz mi to síce trvalo, no nakoniec sa nám to podarilo. A ja za seba teda musím povedať, že tie fotky vyšli naozaj krásne. Janko má na to oko. Vie krásne zachytiť svetlo, zvoliť miesto a vystihnúť okamih, kedy som sa aspoň ako tak tvárila dobre :D. Takže týmto mu chcem veľmi poďakovať.
A pokiaľ ide o to, čo mám na sebe, sú to šaty z Reserved, ktoré som kupovala vlani na kamarátkynu svadbu. Majú skvelý strih, sú svieže, hravé, nekrčia sa a tá farba je úžasná. Keď som prišla z kaderníctva domov s cyklámenovou hlavou, vedela som, že to spolu jednoducho musím nafotiť. Veľmi sa mi v poslednej dobe páči kombinácia ružovej s oranžovou. A aj teraz to podľa mňa vyšlo perfektne. Koniec koncov je leto a tento look je farebný a čisto letný. Tak čo si myslíte vy?

vďačná s ružovou vo vlasoch

ružová vo vlasoch a oranžové šaty

Šaty - Reserved/ Topánky - Aldo/ Kabelka - H&M

oranžové šaty a ružové vlasy

 

PHOTOS BY: JÁN KACKO (web: JK-PHOTOGRAPHY)

(13) komentár

 1. Přesně takto to máme s mou mamkou i my – vždy, když dojedu domů, tak pořád mluvíme a mluvíme a taťka si z nám neustále dělá srandu 😀

  1. Nita hovorí:

   Tak som rada, že v tom nie sme samé 😀

 2. ..super sú tie fotky a nevyzeráš ako drievko ani omylom..musíš mi povedať, že ako riešiš tieto foto spolupráce???
  ..ja by som tiež občas rada odbremenila drahého od tejto úlohy 😀 😀

  Romilikes

  1. Nita hovorí:

   Ďakujem 🙂
   Vieš čo Romi, cez skupinu “Ponuky fotenia TFP formou” na FB. Tam si zadáš dopyt že hľadáš fotografa, kde, kedy a na aké fotky a čakáš kým sa ti poozývajú. Potom už len vyberáš, ktorý sa ti najviac páči 😀 Nehľadám tam síce príliš často, ale zatiaľ čo som našla tak som bola spokojná a sme dohodnutí, že ešte spolu fotiť budeme.

 3. Pripúšťam, že ja by som sa bála ísť do kombinácie ružovej a oranžovej, no na tebe vyzerá skutočne úžasne! 🙂 Úplne rozumiem opisu tvojho vzťahu s rodičmi, my to máme v rodine podobne, ak nie úplne rovnako. S maminou sme ako najlepšie kamarátky a taktiež sa dokážeme dlhé hodiny rozprávať o ničom a zároveň o všetkom.

  Lunovet

  1. Nita hovorí:

   Ďakujem 🙂 A som veľmi šťastná, že existujú také spokojné rodinky s dobrými vzťahmi. Lebo občas mám pocit, že už sa každý len háda a nikto sa s nikým nerozpráva. Tak nech vám to tak vydrží na stálo 🙂

 4. […] […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *