Móda

V “pyžamku” do mesta

Niektoré módne trendy sú naozaj zvláštne. A aj keď by sme na prvý pohľad povedali, že nemajú šancu, napriek tomu sa uchytia. Rovnako je na tom aj tento pyžamový. No povedali by ste pred pár rokmi, že budeme po meste behať v pyžamách?

Samozrejme nejde o reálne pyžamo. Len o kúsky, ktoré ho nápadne pripomínajú. Sú však ľahučké, extrémne pohodlné a do týchto horúčav ako stvorené. Ponúka sa veľa možností, ako ich nosiť. Záleží len na tom, či chcete pôsobiť sexi, hravo alebo elegantne.

Pochybnosti

Ja som si zvolila prvú možnosť. Mala som chuť vyzerať žensky. Posledné dni som totiž chodila skôr športovo, takže som potrebovala zmenu. A Michal to privítal s nadšením. Nevadí mu keď sa obliekam trochu vyzývavo a možno aj tak trošku extravagantne. Ale priznám sa, chvíľu som stála pred zrkadlom a váhala, či to nie je "tú mač" tá podprsenka. No na to ma zrušil jednou jedinou vetou: "kde je moja stará Anitka?" Viac som nepotrebovala. Má pravdu. Kedysi by som niečo takéto vôbec neriešila. Vždy som razila heslo: "Páči sa mi to, tak v tom idem." Ani neviem prečo som zapochybovala. Žeby to materstvo?

"Páči sa mi to, tak v tom idem."

V papučkách

V každom prípade, pochybnosti som zahnala a vyrazila som do mesta v pyžamku. A v papučkách. No a viete čo? Cítila som sa super. Dokonca som sa stretla s úsmevmi. Väčšinou teda smerovali k týmto žltým kráskam, ktoré mám na nohách. A bodaj by nie, veď sú úplne roztomilé a žiaria do ďaleka, takže úsmev si vyslovene pýtajú.

Toto leto by ste si mali zaobstarať aspoň jeden podobný kúsok. Krásne farebné topánočky, ideálne s mašľou alebo perličkami. Alebo nech majú najlepšie oboje. A keď som tak chodila po obchodoch, mám pocit, že minimalizmus má smolu. Všade je toľko žiarivých farieb, mašličiek, strapčekov, kvetov a brmbolčekov. Hotový cirkus. Ale to predsa k letu patrí. Má byť krásne, hravé a veselé. Tak hor sa rozžiariť ulice s heslom "Viac je viac!"

Viac je viac!

Komplet (kimono, šortky) - Calliope/ Šľapky, podprsenka, náušnice - H&M

Pozn.: rozhodla som sa označovať len veci, ktoré aktuálne môžete nájsť v obchodoch, aby ste zbytočne nebehali a nehľadali niečo, čo už je staršie.

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

(1) komentár

  1. Jedno velké WOOOOW ♥

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *