Móda

V čiernej, ale veselo

Viem, že sa na to sťažujú všetci, no kde už je tá jar? Ja teda nejak extra proti zime nič nemám, no tento rok mi je už dlho. Celkom by som brala, keby už bolo vonku príjemne, dalo sa ísť prechádzať bez sto vrstiev oblečenia a drkotania zubami. Keď už to aj konečne vyzeralo nádejne, celé nám to to počasie pokazilo. No nič, zrejme ešte budeme musieť vydržať. Verím, že nás jar svojou návštevou čoskoro poctí a že si ju aj stihneme užiť a nepôjdeme rovno  z čižiem do sandálok.

Poriadna zima bola aj včera, keď sme fotili tento outfit. Ja som si na paničku obliekla sukňu, lebo som bola celá happy, že mi sadlo niečo z mojej pôvodnej garderóby. No hneď ako sme opustili vchod, trošku som to ľutovala. Som si tak zaspomínala, aká som bola blbá na strednej škole, kedy som bežne nosila sukienku a bundičku len do pása. Teraz som už aspoň čiapku a vysoké čižmy mala. Dali sme si teda len rýchlu prechádzku, cvakli pár záberov a mierili domov. No nebola som s fotkami až taká spokojná. Bolo sivo a tma, takže také boli aj fotky. Cestou domov ale vyliezlo ako na potvoru slnko. Tak mi môj muž, aby ma potešil navrhol, že ma vezme do Voderadov do outletu. Tam nafotíme fotky a aspoň si obaja pozrieme nové tenisky, aby sme boli poriadne pripravení na jar. Preto tu dnes vidíte dve série fotiek toho istého outfitu. V týchto prípadoch ja inak veľmi závidím tomu nášmu synovi, že si leží v pohodlíčku v teplúčku zababušený v kočíku. Niekedy by som si to s ním celkom rada vymenila.

V čiernej

Po dlhej dobe som sa opäť zaodela do čiernej. Ja jednoducho tú farbu zbožňujem a cítim sa v nej dobre. Jediným svetlejším prvkom bol sveter, ktorý som dostala od skvelej Romilikes na blogerskom bazári. Som z neho nadšená, pretože je veľmi príjemný a teplý. Páčia sa mi na ňom najmä rozšírené rukávy, vďaka ktorým nie je úplne obyčajný.

Najnovším kúskom v mojom šatníku je ale táto čierna bundička do pása. Kupovala som ju v deviatom mesiaci tehotenstva s odhadom. Je z výpredajov zo Zary. Aj keď som si ju vtedy nevedela zapnúť, nemohla som ju tam nechať. Spoľahla som sa na svoj odhad, že mi bez brucha bude dobrá a našťastie som sa nemýlila. Zvnútra je celá kožušinková a na počudovanie nepĺzne. A aj keď sa nezdá, je v nej naozaj teplo. Na takéto prechodné obdobie je ako stvorená.

Takou bodkou je čapica. Na tej si fičím celú zimu a v podstate ostatné čo doma mám som takmer nevytiahla. Veľmi sa mi na nej páči chlpatý brmbolec a detail v podobe piercingov. Super nápad. A pokiaľ sa mi jej rebelský zjav práve nehodí, piercingy sa dajú dať dolu, sú totiž normálne funkčné. 

Veselo

Jaaaj a inak dnes mám narodeniny, už 28. Uf, ani sa nenazdám a tridsiatka na krku. No čo... nezbláznim sa. A hoci si robím srandu, že ja vlastne stále oslavujem len 25, tak mi na tom až tak nezáleží. Vrásky si nepočítam a staro sa necítim. Na to je ešte času. Tak vás prosím ženy, neriešte tak prehnane vek. Hlavne tie, čo ešte nemáte ani 25. Na sťažovanie sa ešte budete mať dosť času. Teraz si užívajte, že si môžete vonku konečne beztrestne vypiť pohár vína 😉 

Bunda - Zara/ Sukňa, čiapka - Stradivarius/ Čižmy - CCC/ Kabelka - Lindex/ Sveter - Bloger bazár

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

(4) komentár

 1. Jeeej..som pozerala, že mi je ten sveter povedomí..ale neboj..už čoskoro nám bude tak teplo, že budeme chcieť spať zimu ?..ale verím, že s miminkom je príjemnejšie vonku, keď nie je taká strašná kosa ?

  1. Nita hovorí:

   Sveter je super :-* No to mi je jasné, že keď začnú byť horúčavy budeme nadávať opäť. Preto by mohla byť dlhá jar 😀

 2. Ja na jar čakám už od začiatku zimy, haha. Tieto vyhrotené ročné obdobia a teda zima a leto nie sú vôbec pre mňa. Inak si vôbec nemyslím, že čierna je smutná farba. Ľudia ju tak považujú, pretože sa spája s tými smutnými udalosťami ale niekedy aj čierna môže pôsobiť veselo 🙂

  1. Nita hovorí:

   Súhlasím, čierna si to odniesla 😀 a práve preto jej treba dať šancu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *