Móda

Túlavé topánky

Nie je to tak dávno čo sme sa vrátili z nášho výletu v Prahe a mňa už zase pália päty doma. Od kedy sa nám narodil Riško, nejak sme sa rozbehli. Hoci necestujeme ďaleko, navštívili sme s ním už dosť miest. A neplánujeme prestať. Ja vlastne ani neviem, prečo sme pred tým sedeli viac doma na zadku. Dieťa nás normálne nejak nakoplo :D.

Ale vráťme sa k tej Prahe, pretože tento outfit som mala na sebe v prvý deň nášho výletu. Bol začiatok apríla a síce svietilo slnko, nebolo ešte úplne teplo. No keď tak pozriem z okna, mám pocit, že to bolo tak pred pol rokom. Len neviem kam ubehli tie ostatné mesiace 😀 a leto som asi prespala. No čo, tak je tu asi zas október. Ale ja vám aspoň stihnem ukázať tieto fotky, keďže outfit je v podstate aktuálny.

Hrubý sveter a na to ešte bunda. Akurát tie konversky by som vymenila za niečo nepremokavé. A takto verejne sa priznám aj k tomu, že mám na sebe telové silonky. A tiež vám poviem, že proti nim absolútne nič nemám, hoci stajlisti ich považujú za módny prehrešok. No k tomuto sa mi vonkoncom iné nehodili a na úplne holé nohy to tiež ešte nebolo.

A okrem toho, konkrétne k týmto mám aj historku. Zbalila som si dva outfity a oba so sukňou. Lenže, zabudla som si pribaliť nejaké pančuchy. Takže v prvé ráno, keď šiel môj muž venčiť nášho psa, dostal bojovú úlohu. V piatok ráno o pol ôsmej zohnať silonky. V čo najprirodzenejšej farbe a v správnej veľkosti. A on ich naozaj zohnal. V obchode, ktorý pani ešte len otvárala. No nemiluj ho. Občas mám pocit, že pre neho žiadna úloha nie je nesplniteľná. Dokáže vymyslieť spôsob aby zariadil hádam čokoľvek.

Tak dnes len takto zľahka, ťažšiu tému si dáme niekedy nabudúce. Ale ešte mám v zálohe jeden outfit na toto chladnejšie počasie, tak sa ho pokúsim publikovať kým bude aktuálny 🙂

 

PHOTOS BY: CHILLI MONKEY

(1) komentár

  1. Sabi hovorí:

    Milujem na tebe túto bundu! Inak klobúk dole, že toľko cestujete aj s malým a rozhodne neprestávajte, uvidíš, že vám aj on po rokoch za to poďakuje. 😉 My sme často chodievali na výlety so starkými, ale s rodičmi ani nie a fakt mi to chýba, lebo rada spoznávam nové miesta a priala by som si, keby sme trávili viac času spolu mimo domova. :/

    Sabi z blogu Beautiful savage

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *