Móda

Sporty

 

Prichádza jar (už len dva dni), všetko sa prebúdza a s jarou sme zas o niečo bližšie k letu a plavkovej sezóne. Preto je načase, aby sme sa aj my zobudili zo zimného spánku a zhodili všetky poctivo naškrečkované tukové vankúšiky. Všade sa síce píše o jarnej únave, ale neviem ako vás no mňa toto obdobie naopak nabíja neuveriteľnou energiou. Konečne je vonku teplejšie, slniečko poväčšine svieti a ja mám z toho obrovskú radosť. Žiadna jarná únava sa na mňa nechytá!

A keďže zmeny počasia sú v súvislosti s globálnym otepľovaním nevyspytateľné, ani nevieme ako a plavková sezóna tu môže byť skôr ako si myslíme. Treba sa na ňu teda poctivo pripraviť, aby sme si ju potom mohli patrične užiť a neschovávať sa v širokých kaftanoch. Preto som aj ja, v posledných rokoch zarytý odporca nadmerného pohybu, porušila svoje zásady a začala cvičiť. V poslednom New in poste som vám predstavila moje boxerské rukavice, no to nie je zďaleka všetko. Je fakt, že box teraz trošku zanedbávam, no chodím do fitka a tiež sme sa s kamoškou rozhodli vyskúšať poledance. Máme za sebou prvú hodinu a na konte pár pekných modrín :D. Ono to na tých videách vyzerá tak ladne, no poviem vám, že my tak teda zatiaľ vôbec nevyzeráme. Vôbec to nie je také ľahké ako sa to môže zdať a preto pri tých tyčiach pôsobíme skôr vtipne, ako sa silou mocou snažíme na ne vyštverať a to nehovorím o udržaní sa :D. Kurz pozostáva z 8 lekcií dvakrát do týždňa, takže snáď sa niečo naučíme a možno vám po jeho ukončení aj niečo ukážem (možno!). Nič nesľubujem 😀
Keď už máme takú športovú tematiku, aj dnešný outfit bude športový. Lebo takto ma to v poslednej dobe baví. Rozhodla som sa vyskúšať nastupujúci hit – šaty s nohavicami – a myslím, že mi to celkom vyšlo. Čierne šaty rovného strihu z sú veľmi univerzálne. Ak k nim obujete lodičky a do ruky si vezmete listovú kabelku, pokojne môžete vyraziť na večierok alebo do divadla. Vďaka neoprénovému materiálu s pogumovaným vzorom je z nich však aj skvelý kúsok na bežné nosenie. Sú pohodlné, nekrčia sa, sú zaujímavé a môžete si ich obliecť akokoľvek. Ja som k nim tentokrát zvolila boyfriend jeans a nové Nike tenisky. Keďže som nemala náladu na doplnky, miesto náhrdelníka som využila vykúkajúcu športovú podprsenku, ktorá farebne dokonale ladí s detailami na teniskách. Tie som dostala ako predčasný darček k narodeninám od rodičov. Pôvodne som síce chcela čistočierne AirMax ale tie, čo som mala vybraté už nemali a tak som siahla po záložnom pláne. Oranžová farba ma nikdy nebrala, no v poslednej dobe ma nejako oslovila a tieto tenisky priam zbožňujem. Aj keď sú čierne, vďaka oranžovo – ružovým detailom svietia doďaleka. A to ja môžem :). K športovému outfitu som tiež doladila pózy, lebo tie klasické mi k tomu proste nešli.
Čo hovoríte na takéto dynamickejšie fotky, páčia sa vám?
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Michal Béres

Dress: Mohito/ Bomber jacket: Adidas/ Sporty bra: H&M/ Jeans: Bershka/ Shoes: Nike (Exisport)/ Bag: Harper´s Bazaar
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *