Móda

Skirt vs. jeans

Ahojte, viem že na fotkách mám na sebe outfit pozostávajúci z nohavíc, no dnes to bude o sukniach. Hneď vám to vysvetlím. Tí čo ma už dlhšie sledujete ste si určite všimli, že väčšinou nosím nohavice. Najčastejšie sú to teda rifle. Sukňu na mne vidno naozaj málokedy. Nie je to tým, že by som potrebovala skrývať nohy, s tými som náhodou celkom spokojná (aj keď vždy by to mohlo byť lepšie :D). Skôr je to o pohodlnosti.

Kedysi som sukne nosila častejšie. Bola som ochotná v zime mrznúť v riflovej minisukni a bunde do pása, len aby som pootŕčala svoje chudé nohy. Tie boli totiž na strednej asi jediná časť môjho tela, s ktorou som bola naozaj spokojná a rada som ich preto ukazovala. Teraz som síce so svojimi nohami tiež ok, no víťazí nado mnou pohodlnosť a pocit komfortu. Možno mal na to vplyv aj odchod na výšku do Bratislavy. Večné vyčkávanie na zastávke ma naučilo, že mrznutie za to naozaj nestojí. Takže som sukne v zime odložila do skrine.

Ale ja ich už takmer nenosím ani v lete. A keď už, tak dlhé. Tu je to zase raz o tom pohodlí a pocite slobody. Keď si oblečiem krátku sukňu/šaty, musím si stále dávať pozor aby mi nič nevykuklo, aby som si správne sadla, aby som vhodne nastupovala a vystupovala z auta a podobne. V kraťasoch a nohaviciach proste tieto problémy nie sú. Môžem si sadnúť obkročmo na múrik manžela a neriešiť či mi nevidno spodné prádlo. Aby som si však toľko neobhajovala nosenie nohavíc, dala som si predsavzatie. Nie je síce Nový rok, ale je tu nová sezóna. Ide leto a s ním prichádza aj obdobie sukní a šiat. Preto som sa rozhodla vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a opäť sa naučiť nosiť sukne. Tak mi držte palce aby som v tom zotrvala a dostála svojmu slovu. Ale dnes a ešte aj najbližšie predsa len nohavicový outfit. Sukne a šaty musím najprv doplniť ;).

 

 

 

 

Coat- F&F/ Jeans, Shirt- Stradivarius/ Bag – Carpisa/ Shoes – Puma/ Earrings – I am
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                                      PODPIS

(11) komentár

 1. Tvoje články proste milujem, konečne blog, ktorý ma vážne baví! 🙂

  |SYDNEY SLEEK|

 2. Tvoje články proste milujem, konečne blog, ktorý ma vážne baví! 🙂

  |SYDNEY SLEEK|

 3. Vyzeráš skvele ??

 4. Vyzeráš skvele ??

 5. Vyzeráš skvele ??

 6. Vyzeráš skvele ??

 7. To som veľmi rada a naozaj si to vážim 🙂 Ďakujem za krásny komentár.

 8. To som veľmi rada a naozaj si to vážim 🙂 Ďakujem za krásny komentár.

 9. Ďakujem Tinuš veľmi pekne 🙂

 10. ahoj pozývam ťa na giveaway ktorá sa koná na mojom blogu 😉

  http://alexxiewstyle.blogspot.sk/2016/05/vikend-za-nami-prva-giveaway.html

 11. ahoj pozývam ťa na giveaway ktorá sa koná na mojom blogu 😉

  http://alexxiewstyle.blogspot.sk/2016/05/vikend-za-nami-prva-giveaway.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *