Móda

Shade of grey

Mate radi maxisvetre? Ja rozhodne áno. A špeciálne tento milujem. Kúpila som ho asi pred dvoma či troma rokmi v Kotone a od vtedy je mojím najobľúbenejším zimným kúskom v šatníku. Vyzerá síce ako keby som ho ukradla nejakému bezdomovcovi (preto ho aj volám homeless sveter), ale aj napriek tomu naň nedám dopustiť.
Keď som ho kupovala, snúbenec na mňa pozeral ako na …, či chcem naozaj vyhodiť peniaze za vyťahaný starý sveter. Keď som ho priniesla domov, mamina len prevrátila očami a povedala, že som sa zrejme zbláznila. A kedykoľvek ma v ňom vidí ocino, neodpustí si poznámky tipu: “čo to máš zas na sebe?!” Mne to ale vôbec nevadí, lásku na prvý pohľad predsa nepošlete len tak k vode keď sa ostatným nepáči.

Najradšej ho mám práve v takejto kombinácii. Keďže je taký neforemný a ešte aj akoby roztrhnutý (áno to veľké roztrhnuté očko je na ňom naschvál), nepôsobí práve najženskejšie. Práve z tohto dôvodu ho väčšinou nosím s tou najkratšou sukňou akú v šatníku mám. Takmer vôbec ju pod ním nevidno a okoloidúcim ostáva len hádať, či pod ním vôbec niečo mám, alebo mi každú chvíľu vykukne r*ť. A ja sa veselo bavím na ich pohľadoch :). Priznávam občas som trošku exibicionista a provokatér. Ale čo?! Veď život si treba užívať a netrápiť sa neustále nad tým, čo si o nás pomyslia iný. Ja to risknem a čo vy?

 

 

 

Foto: Michal Béres

(2) komentár

  1. mam rada maxisveter aj maximikiny, jednu mikinu teraz mozes vyhrat u mna na blogu len za jediny komentar:

    http://footlooseinthecity.blogspot.cz/2013/11/giveaway-grey-checked-sweatshirt_15.html

  2. mam rada maxisveter aj maximikiny, jednu mikinu teraz mozes vyhrat u mna na blogu len za jediny komentar:

    http://footlooseinthecity.blogspot.cz/2013/11/giveaway-grey-checked-sweatshirt_15.html

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *