Saturday

Aký ste mali víkend? My sme boli v sobotu v Bratislave a dá sa povedať, že sme sa celé poobedie prechádzali. V meste sa konalo niekoľko akcii, tak sme ich trošku omrkli. Na primaciálnom námestí boli Jahodové dni, no ako každý rok, ani tento to v podstate nestálo za nič. Podstatne viac sa nám páčilo pred Starou tržnicou, kde bol Food market. Všetky tie dobroty vyzerali neodolateľne. Jahodové dni, avšak v svojskom podaní, boli tiež v Zinzin concept store. Pri dverách nás privítal polonahý sympaťák, ktorý nám ponúkol sekt ako inak s jahodou, jahodové makrónky alebo trebárs jahodový Nestea. Po rýchlom nákupe dreveného motýlika od Be Wooden sme zamierili na nábrežie. Tam sme stihli pár pesničiek od Bystríka, ktorý koncertoval v rámci Avon pochodu. Unavení po dlhej prechádzke sme sa s naším hlavným mestom rozlúčili. Doma v Senci sme ešte išli pozrieť jednu potenciálnu lokáciu, kde by môj drahý šiel rád chytať ryby.

A presne tam vznikli aj tieto fotky. Pôvodne som outfit nemala v pláne fotiť, takže sme nemali so sebou ani foťák, no nakoniec sme pár záberov cvakli. Slniečko už ale zapadalo a preto sú tiene divoké. Na sebe som mala biele roztrhané jeansy s vysokým pásom, ktoré skvelo formujú postavu a k tomu crop top s teraz tak veľmi populárnymi odhalenými ramenami. Topy, blúzky, šaty s odhalenými ramenami sú v kurze a obchody nám ich ponúkajú širokú škálu. Vyberie si naozaj každý. A čo topánky? Niekým milované, niekým nenávidené ortopedické šľapky. Ja osobne ich milujem, pretože sa v nich táááák dobre chodí. Tieto strieborné nosím veľmi často či už k nohaviciam alebo šatám. Tým, že sú v takejto striebornej úprave na mňa vôbec nepôsobia ako papuče, takže mi dokonale nahrádzajú sandálky. Aký vzťah máte k takýmto šľapkám vy?
 

 

 

 

T-shirt – Primark/ Jeans – Stradivarius/ Bag, ring – H&M/ Slipper – Deichmann/ Sunglasses – Ray Ban
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

12 thoughts on “Saturday

  1. Ja by som si určite zaobstarala takéto topánky, avšak nebola by som ochotná dať za nich veľa peňazí, keďže sú to len "šľapky" ;D To tričko sa mi veľmi páči!

  2. Ja by som si určite zaobstarala takéto topánky, avšak nebola by som ochotná dať za nich veľa peňazí, keďže sú to len "šľapky" ;D To tričko sa mi veľmi páči!

  3. Tieto neboli drahé, keďže som ich kupovala v Deichmanne stáli necelých 10 Eur. Ani ja nie som ochotná dať veľa peňazí za originál Birkenstock 😉

  4. Tieto neboli drahé, keďže som ich kupovala v Deichmanne stáli necelých 10 Eur. Ani ja nie som ochotná dať veľa peňazí za originál Birkenstock 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *