Móda

Saturday

Aký ste mali víkend? My sme boli v sobotu v Bratislave a dá sa povedať, že sme sa celé poobedie prechádzali. V meste sa konalo niekoľko akcii, tak sme ich trošku omrkli. Na primaciálnom námestí boli Jahodové dni, no ako každý rok, ani tento to v podstate nestálo za nič. Podstatne viac sa nám páčilo pred Starou tržnicou, kde bol Food market. Všetky tie dobroty vyzerali neodolateľne. Jahodové dni, avšak v svojskom podaní, boli tiež v Zinzin concept store. Pri dverách nás privítal polonahý sympaťák, ktorý nám ponúkol sekt ako inak s jahodou, jahodové makrónky alebo trebárs jahodový Nestea. Po rýchlom nákupe dreveného motýlika od Be Wooden sme zamierili na nábrežie. Tam sme stihli pár pesničiek od Bystríka, ktorý koncertoval v rámci Avon pochodu. Unavení po dlhej prechádzke sme sa s naším hlavným mestom rozlúčili. Doma v Senci sme ešte išli pozrieť jednu potenciálnu lokáciu, kde by môj drahý šiel rád chytať ryby.

A presne tam vznikli aj tieto fotky. Pôvodne som outfit nemala v pláne fotiť, takže sme nemali so sebou ani foťák, no nakoniec sme pár záberov cvakli. Slniečko už ale zapadalo a preto sú tiene divoké. Na sebe som mala biele roztrhané jeansy s vysokým pásom, ktoré skvelo formujú postavu a k tomu crop top s teraz tak veľmi populárnymi odhalenými ramenami. Topy, blúzky, šaty s odhalenými ramenami sú v kurze a obchody nám ich ponúkajú širokú škálu. Vyberie si naozaj každý. A čo topánky? Niekým milované, niekým nenávidené ortopedické šľapky. Ja osobne ich milujem, pretože sa v nich táááák dobre chodí. Tieto strieborné nosím veľmi často či už k nohaviciam alebo šatám. Tým, že sú v takejto striebornej úprave na mňa vôbec nepôsobia ako papuče, takže mi dokonale nahrádzajú sandálky. Aký vzťah máte k takýmto šľapkám vy?
 

 

 

 

T-shirt – Primark/ Jeans – Stradivarius/ Bag, ring – H&M/ Slipper – Deichmann/ Sunglasses – Ray Ban
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

(12) komentár

 1. Jsi moc krasna, vypada to super 🙂

 2. Jsi moc krasna, vypada to super 🙂

 3. Ďakujem, občas sa zrejme podarí 😀

 4. Ďakujem 🙂

 5. Krásne fotky 🙂 Outfit ti veľmi pristane :)) A máš krásny účes 🙂
  Pozývam ťa na moju GIVEAWAY, ktorá prebieha na blogu: partofnicol.blogspot.sk 🙂

 6. Krásne fotky 🙂 Outfit ti veľmi pristane :)) A máš krásny účes 🙂
  Pozývam ťa na moju GIVEAWAY, ktorá prebieha na blogu: partofnicol.blogspot.sk 🙂

 7. Ja by som si určite zaobstarala takéto topánky, avšak nebola by som ochotná dať za nich veľa peňazí, keďže sú to len "šľapky" ;D To tričko sa mi veľmi páči!

 8. Ja by som si určite zaobstarala takéto topánky, avšak nebola by som ochotná dať za nich veľa peňazí, keďže sú to len "šľapky" ;D To tričko sa mi veľmi páči!

 9. Tieto neboli drahé, keďže som ich kupovala v Deichmanne stáli necelých 10 Eur. Ani ja nie som ochotná dať veľa peňazí za originál Birkenstock 😉

 10. Tieto neboli drahé, keďže som ich kupovala v Deichmanne stáli necelých 10 Eur. Ani ja nie som ochotná dať veľa peňazí za originál Birkenstock 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *