Móda

Rande

Tí, ktorí ma sledujete na Snapchate už viete, že vo štvrtok sme boli s Michalom na rande. Už dávno sme nič také neabsolvovali a raz za čas to predsa dobre padne. Takže sme si naplánovali také ozajstné rande a vyrazili na večeru a potom do kina. A že sme si to poriadne užili! O reštaurácii Sindibád, ktorú sme navštívili vám napíšem v zvlášť poste niekedy v najbližších dňoch. Teraz by som sa rada venovala vzťahom. Je všeobecne známe, že na vzťahoch treba neustále pracovať. Či už na tých kamarátskych, no o to viac na tých partnerských. Len vzťah, o ktorý sa staráte má predpoklad prežiť.

Nechcem vám tu dávať zaručené tipy, vďaka ktorým budete mať ten najlepší a najkrajší vzťah. Takých tipov je dosť v rôznych ženských magazínoch a priznajme si, kto z nás sa tým kedy riadil? Vo vzťahu väčšina ľudí predsa koná intuitívne a nie podľa nejakého manuálu. Niektoré tie tipy sú samozrejme fajn, oplatí sa na ne v niektorých situáciách myslieť, no ani jeden z nich vám nezaručí dokonalý vzťah. Snáď jeden jediný a to: čo najlepšie spoznať svojho partnera. (Potom možno ešte zaručený tip: neodopierajte mu sex! Nikdy! – ale o tom niekedy inokedy? :D)

Len ak ho veľmi dobre poznáte a sú vám známe aj tie najtajnejšie zákutia jeho duše, len vtedy presne viete ako sa k nemu správať a ako ktoré situácie riešiť. Myslím si, že ja po piatich rokoch už Michala poznám dosť dobre a tak isto on mňa. Koniec koncov rozhodli sme sa skočiť do manželstva :D. Aj napriek tomu, že sme toho spolu už toľko zažili a tak dobre sa poznáme, snažíme sa neustále na našom vzťahu pracovať. Stále sa viac a viac spoznávať, veď predsa ľudia sa neustále vyvíjajú a vplyvom okolností menia, preto je vždy čo na tom druhom spoznávať. A práve preto si raz za čas vyjdeme na rande. Vyfintíme sa, zájdeme si na večeru, do kina alebo len na zmrzlinu. Sme v inom prostredí než doma, hodiny sa rozprávame a spoznávame ďalšie a ďalšie stránky toho druhého. Popri tom objavujeme nové miesta, obohacujeme sa o ďalšie zážitky. Trávime spolu veľmi ale naozaj veľmi veľa času a aj tak sa nám ešte ráta zájsť si na rande ako kedysi. Stále si nelezieme na nervy a ja si neviem predstaviť lepšieho spoločníka ako je Michal. Je to nie len môj partner, ale aj najlepší kamarát a spriaznená duša. Viem, že sa na neho môžem spoľahnúť a teším sa z toho, že práve on bude TEN, s ktorým si raz založím rodinu. 

Zo srdca prajem aj vám, aby ste tiež našli takých milujúcich partnerov a aby ste boli šťastné. Nechcem tým ale povedať, že ich teraz máte ísť naháňať, no trocha flirtu nikdy nezaškodí. Nikdy neviete kde natrafíte na toho pravého.
“Flirt je tréning s nesprávnym pre správneho.” (Senta Bergerová)
 
Na rande som sa rozhodla vyvetrať lodičky z Aldo, na ktoré už dávno nebola príležitosť. K ním som doladila kabelku taktiež z Aldo, ktorú mi Michal kúpil ešte na Vianoce, no až teraz mala svoju premiéru. Aj keď farebne nie je úplne totožná s topánkami, spolu vytvorili pekné duo, ktoré oživilo inak celočierny outfit. Čierne neoprénové šaty z Mohito ste už mohli vidieť dievčensky s teniskami a kvetmi okolo krku, športovo s jeansami a tentokrát dostali možnosť ukázať sa v elegantnom duchu. Ich univerzálnosť je skvelá a keby si mám ešte raz rozmyslieť ich kúpu,
určite by som do toho šla znova.
Máte aj vy v šatníku kúsok, ktorého variabilnosť vás neprestáva prekvapovať?


Foto: Michal Béres
Dress: Mohito/ Shoes: Aldo/ Clutch: Aldo/ Leather jacket: Steffel/ Bracelets: H&M

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *