Móda

Radosti v šatách

Ahojte! Po dlhšej dobe som naspäť. Počítač mám už opäť plne funkčný a verím, že mu to vydrží. Pravdu povediac ma dosť vystrašil a chvíľu to vyzeralo, že budeme musieť kupovať nový. No nakoniec ho brat zachránil a už zase sa má dobre. Takže ja sa môžem vrhnúť na nové články. Síce som na sociálnych sieťach písala, že ak sa mi podarí, článok publikujem z tabletu, no priznám sa, na to som nervy veru nemala. Teraz sa už nemám na čo vyhovoriť, tak poďme na to. 

Radosti

Vonku už máme tak krásne, listy sú čoraz farebnejšie a hoci je sivo, zima a väčšinou prší, ja si to opäť užívam. Už som vám písala, že jeseň milujem a musím to zopakovať. Pre mňa je jeseň spolu s jarou naozaj to najkrajšie ročné obdobie. Mrzí ma len, že väčšinou trvá tak krátko a až prirýchlo sa prehupne do zimy. Táto jeseň je pre mňa ešte krajšia, nakoľko sa tešíme na príchod nášho prvého potomka. Ja si užívam posledné týždne druhého trimestra a celkom sa bavím na tom, že vyzerám ako nafúknutý pavúk. S obliekaním to až taká sranda nie je, no nechcem sa opäť sťažovať, tak sa len pochválim, že som zohnala super bundu, čiže aspoň trochu sa to celé zjednodušilo. 

Radosti v šatách

Radosti v šatách

Pokiaľ ide o malého, zatiaľ ešte vo veľkom nenakupujeme, máme len pár vecí, no už sa obzeráme po kočíkoch a postieľkach a viacmenej máme vybrané. Ale nakoľko termín mám až v januári, dávame si s nákupmi ešte načas. Áno, viem že to môže prísť aj skôr, ale veď dnes nie je problém niečo kúpiť úplne že okamžite, takže no stress. Chceli by sme byť ale nachystaný už pred Vianocami, aby sme aspoň tie najväčšie veci nemuseli riešiť pomedzi sviatky, keď už nám to tam tak krásne povianočne vychádza. Možno spravím potom aj nejaký ten haul do baby kategórie, tak sledujte novinky.

Ó, šaty!

Dnes by som vám rada predstavila tieto super šaty. Mám ich už síce skoro rok, no nejako sa sem ešte nedostali. Rovnako ako aj táto bunda. Naozaj neviem prečo. Teraz to však napravím a aj keď ani jeden z kúskov už nezoženiete, môžno vás aspoň inšpirujú k nákupu nejakých podobných. Obe veci sú z Mohito. A bola to skvelá kúpa. Hlavne teda šaty. Sú veľmi pohodlné, majú skvelý strih a mäkučký materiál. Teraz som ich mala prvý raz na holé nohy a sú ako jemnučká deka. Ideálne na jeseň ale aj zimu. Tým, že sú voľnejšie, dajú sa vrstviť napríklad na tričko alebo rolák a tiež schovajú nedostatky, ktoré nechcete vystavovať v upnutých šatičkách. Tomu dopomáha nie len strih ale aj pevnejší materiál, ktorý pekne drží tvar a nekrčí sa. Dajú sa využiť do práce, do divadla ale tiež na úplne bežné nosenie. Dokonca aj s teniskami. 

Radosti v šatách

Radosti v šatách

Ja som k nim tentoraz zvolila zelenú koženkovú bundičku, ktorá celý outfit oživila. Biker boots tomu dodali ten správny drzý akcent a klobúk bol už len taká bodka na záver. Ako mám krátke vlasy, tak klobúky príliš nenosím. Sú použiteľné len keď si ofinu takto načešem a klobúk nasadím úplne dozadu. To mi ale väčšinou prekáža a mám pocit, že ho každú chvíľu stratím. Mám totiž malú hlavu a žiadny mi stopercentne nesadne. Aj teraz som si ho stále naprávala a liezol mi po čase na nervy, takže asi si dám od neho zas na chvíľu pauzu. 

Radosti v šatách

Radosti v šatách

Šaty, Bunda - Mohito/ Topánky - Stradivarius/ Kabelka - Lindex/ Klobúk - H&M


Radosti v šatách

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

(7) komentár

  1. Sabi hovorí:

    vyzeráš geniálne, takáto rebelská elegancia sa ti veeeľmi hodí 😉 a že koniec druhého trimestra? :O ty kokšo, ten čas tak rýchlo letí!

    1. Nita hovorí:

      Ďakujem krásne, no veru letí to, čoskoro bude na každej druhej fotke kočík 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *