Adventný kalendár

Prvá adventná nedeľa – zdobíme byt

Opäť ráno, druhý december, prvá adventná nedeľa. Od rána mám vianočnú náladu. Viem, že dnes nás čaká zdobenie nášho domova. Dnes konečne aj u nás zavládne vianočná atmosféra. Keď vyťahujem krabicu, v ktorej sú odložené ozdoby, dvíha mi kútiky do úsmevu. 

O hodinku už máme všetko povešané, vyložené a upratané. Na adventnom venci svieti prvá sviečka, v pozadí hrajú vianočné pesničky a my sedíme s čajom v ruke a nasávame tú atmosféru. Riško štvornožkuje po izbe a Ela ho naháňa. Áno, je to tá pravá predvianočná pohodička.

Neskôr sme ešte vybehli do Bratislavy, pretože sme potrebovali kúpiť žiarovku a nejaké drobnosti na večer. Mali sme totiž návštevu, tak som potrebovala rýchlo napiecť. Osie hniezda z Ikea to istia ;). Som vďačná, že už máme všetky darčeky nakúpené a do tých preplnených nákupných centier nebudeme musieť vkročiť. Len keby sme veľmi chceli. To jediné mi na predvianočnom čase nikdy nechýba.

Teraz je už večer a ja vám ťukám tento článok. Vychádza až večer, aby v ňom bol ten dnešný duch zachytený. Aby som vám mohla aspoň v krátkosti zhrnúť dojmy z našej prvej adventnej nedele. A teraz už len fotky, ako to teda u nás vyzerá.

PHOTOS BY: NITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *