Mama svet Móda

Piate narodeniny

Príde mi to až neuveriteľné, no blog v sobotu oslávil už svoje 5. narodeniny. Keď som ho zakladala, nevedela som do čoho idem. Pravdu povediac, predstavovala som si, že raz za čas pridám nejaký článok, v ktorom budú fotky mojich bežných outfitov a po pár mesiacoch sa mi nahrnú spolupráce.

Priznanie

Áno, čítate dobre, šla som do blogovania s vidinou spoluprác. To sa však nestalo a tak som chvíľu uvažovala, že to zabalím. No potom sa moje vnímanie zmenilo. Nie že by som dostala úžasnú ponuku na spoluprácu. Ale začali mi na blog pribúdať komentáre od čitateľov. A to zrazu bolo pre mňa viac ako akákoľvek spolupráca. Pochopila som, že blogovať chcem pre seba a pre vás. Nie pre krémy na tvár alebo oblečenie zadarmo. 

A vtedy ma to začalo baviť. Síce som mala, asi ako každá blogerka, ešte nejakú tú krízu a uvažovala som, že blog zruším, no v konečnom dôsledku som si nevedela predstaviť, že to už nebudem robiť. Možno nepridávam články úplne pravidelne a nemám stále profesionálne fotky, no je to moje hobby, môj priestor v ktorom sa môžem realizovať a učiť sa stále nové veci. Vďaka blogu som spoznala skvelé ženy, ktoré tiež blogujú a robia to naozaj skvelo. Mám verných čitateľov, od ktorých ma poteší každý jeden komentár a zároveň je blog takým mojím denníkom, ktorý spolu s Instagramom zachytáva tie naj momenty v živote. Takže vám všetkým ďakujem, že sem chodíte, čítate a komentujete, že ma podporujete a posúvate vpred. A jedno veľké priznanie na záver, ani po tých piatich rokoch nemám veľké ponuky na spoluprácu. Blog ma neživí, práve naopak, skôr peniaze hlce, no mne to nevadí. Baví ma tvoriť ho čoraz viac. Robím to pre seba a pre vás. 

Narodeninový piknik

V sobotu, sme teda oslavovali narodky. Prvýkrát som k blogovým narodeninám zorganizovala tematické väčšie fotenie. Pred tým som vlastne okrem druhých všetky tuším odignorovala. No piate si predsa zaslúžia niečo viac. Takže som sa spojila s Miškou, s ktorou sme už spolu pred tým fotili (fotky nájdete TU a TU). Skvelo sa mi s ňou spolupracuje, pretože fotenie s ňou je vždy zábava a jej robota je naozaj krásna. S Michalom sme nachystali všetko čo som si vymyslela a aj napriek neprajúcemu počasiu sa podarili podľa mňa naozaj pekné fotky. Celý čas fúkal silný vietor, baldachýn lietal na všetky strany a balón držal naozaj len na heslo, no zvládli sme to. 

Okrem mojich sólo fotiek sem pridávam aj rodinné. Pretože oni dvaja sú tiež súčasťou tímu. Michal ma väčšinou na blog fotí a pomáha mi zo všetkým čo si vymyslím, no a Riško je nekonečný zdroj energie. Možno ste si aj všimli, že od kedy ho máme, mám novú chuť blogovať a viac sa tomu všetkému venovať. Vďaka nemu som sa naučila lepšie si zadeliť čas a mám aj akosi viac nápadov. No a zároveň so mnou oslavoval aj on, pretože pár dní pred tým mal 5 mesiacov. Tak sa to celkom hodilo 🙂 Týmto chcem teda poďakovať aj im. 

PHOTOS BY: MICHAELA RÖSSNEROVÁ

(3) komentár

  1. Tinka hovorí:

    Uau Anit ? gratulujem a tlieskam? super ? a fotky neskutočné

    1. Nita hovorí:

      Ďakujem Tinka 🙂

  2. Bože, to jsou asi nejkrásnější fotky, jaké jsi tady na blogu měla <3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *