Adventný kalendár

19. Photo random / Adventný kalendár

Ten, kto vymyslel fotoaparát bol naozaj génius. A ten, kto ho pridal do mobilov ešte väčší. Je tak ľahké zaznamenávať spomienky. Zachytiť všetko pekné okolo nás, uložiť si to v pamäti telefónu a kedykoľvek sa k tomu môcť vrátiť. Je super mať možnosť tvoriť si taký svoj foto denník. Ja som z neho dnes vybrala niekoľko fotiek, ktoré zachytávajú pár posledných dní. 

Momentálne naše dni nie sú nejako extrémne akčné. Ja už toľko nevládzem a keďže mnoho úkonov mi robí celkom problém, tak sa mi teda príliš ani nechce do ničoho chytať. Pri chôdzi doslova "kačičkujem" a odfukujem ako parná lokomotíva. Som malá na to veľké dieťa čo nosím. Mám pocit, že sa už chudák nemá ani kam upratať. Naozaj som zvedavá, aké sloníča sa nám narodí. Ak bude po tatkovi, ktorý bol najväčšie dieťa v pôrodnici, tak sa mám na čo tešiť. Ale tým som chcela povedať, že aj tých fotiek až toľko nie je a väčšina skôr zachytáva dianie doma. Von chodíme len na rýchle prechádzky s Elou a do obchodu. A tam teda nie je príliš čo fotiť. Aj tak sa ale pár záberov nazbieralo, tak som sa rozhodla podeliť sa o ne s vami.

shake
Michal pripravoval zdravé raňajky. Kým sa to nezmixuje, tak je to nesmierne fotogenické. Potom je to už iba chutné, no to je aj tak najdôležitejšie.
ovocie
Na večer si zvykneme prichystať takúto vitamínovú bombu. Niekto síce tvrdí, že na večer by sa už ovocie jesť nemalo, no mne teda vtedy najviac chutí.
nebo
Niekedy je to nebo naozaj rozprávkové.
kávička
Keď ideme na kávičku. Alebo ja teda momentálne skôr na kakavko, keďže si dávam väčšinou bezkofeínové sójové latté.
vojačik
Máme dve nové ozdoby na stromček. Každý rok sme sa rozhodli kúpiť dve sólo ozdôbky.
balerína
A ako by to bolo, keby bol vojačik bez baleríny.
pečieme
Piekli sme vianočné pečivo. Tento rok z kúpeného cesta.
pakáreň
A k tomu sme si púšťali veľmi vianočnú Slobodnú Európu 😀
linecké
Napečené. Aj keď je cesto kupované, linecké je výborné. Pospájali sme ho potom ešte domácim lekvárom. Mňam
medovníky
Aj medovníčky sú z kúpeného cesta. Hneď mäkké a naozaj chutné. Všetko je už vyložené vysoko v skrinke, aby som sa k tomu nedostala skôr ako na Vianoce 😀
nita
Pohodička s čajom, keď sme dobalili vianočné darčeky.

PHOTOS BY: NITA, MICHAL BÉRES

(2) komentár

  1. Ta poslední fotka je kouzelná, jak tam máš bříško a to vánoční pyžamo.:) Pěkný random.

    somethingbykate

    1. Nita hovorí:

      Ďakujem veľmi pekne 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *