Móda

PF 2015

PF 2015

Keď už máme ten záver roku, pýta sa trochu bilancovať. Pôvodne som takýto príspevok nemala v pláne, preto ho píšem tak na poslednú chvíľu, no predsa som sa do neho pustila. Rok 2014 bol naozaj všelijaký. Neviem mu dať jeden prívlastok. Bol sladký aj trpký, veselý aj smutný, biely aj čierny. Niektoré momenty by som najradšej vymazala iné by sa zas mohli opakovať do nekonečna. Tak to ale asi býva u každého. Súkromné boliestky tu riešiť nebudem, no s radosťami sa rada podelím. Začiatkom roka sme mali veľké prekvapenie, keď sme si kúpili dve samičky potkaníkov z chovateľskej stanice a o týždeň sme zistili, že jedna z nich je “kinderko”. Narodilo sa nám 7 malých potkaníkov a mali sme veru radostné 4 týždne. Je krásne vidieť ako vám fazuľka o veľkosti 2 cm narastie na krásne maznavé zvieratko. Možno to je pre niekoho divné chovať doma potkany, no sú to naše zlatíčka a nedali by sme ich za nič na svete. Samozrejme sme si ich nenechali všetkých 9, iba dvoch a zvyšok sme rozdali :). V lete sme boli na skvelej takmer 3 týždňovej dovolenke v Istanbule, ktorú sme si poriadne užili a oslávili sme naše 4. výročie. V októbri sme si spravili super halloweensku party a teraz sedíme na chate vo Veternej Porube a čakáme na polnoc. Ako rýchlo to všetko utieklo.
A pokiaľ ide o blog? Sledovanosť sa pomaličky zvyšuje ako priamo na blogu aj na Facebooku. Ďakujem! A sledovať ma môžete aj na Instagrame ;). Rok 2014 mi priniesol aj moju prvú spoluprácu, s portálom Želania.sk, kde som sa spolu s niekoľkými ďalšími blogermi stala inšpirátorkou. Je to stránka, kde si môžete vytvoriť wishlisty a zdieľať ich so svojimi známymi. Ak sa chcete vyhnúť nechceným, nevhodným darčekom, určite nad tým aspoň pouvažujte.
Dúfam, že váš rok 2014 bol úspešný a šťastný a do toho nového vám všetkým prajem ešte viac úspechov, šťastia, radosti, zdravia a splnených želaní! 🙂
 

 

 

Foto: Michal Béres

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *