Patience

Trpezlivosť nie je moja silná stránka. Denne sa o tom presviedčam pri našom psovi. Dokáže ma neskutočne vytočiť a musím vynaložiť veľa úsilia aby som sa ovládla. Odkedy Elu máme, svoju trpezlivosť dennodenne trénujem. Beriem to ale ako pozitívum, som totiž trošku nervák a takto sa aspoň naučím ovládať. Určite sa mi to raz zíde.

Viete si teda predstaviť, ako to u nás bežne vyzerá. Pre lepšiu predstavu, Ela je ešte iba pol ročné šteňa, ktoré je veľmi tvrdohlavé a náramne hravé. To, že francúzske buldočky celý deň prespia je len výmysel. Pri tomto našom šidle to vôbec neplatí. Má energie na rozdávanie, takže deň v jej spoločnosti nikdy nie je nudný. Trénujeme jedna druhú a aj keď ju už nejaký ten mesiac máme, stále sa učíme jedna pri druhej existovať. Michal to má ľahšie, on má trpezlivosti na rozdávanie, takmer stále je dobre naladený a zvieratká ho zbožňujú ešte asi viac ako on ich. A tiež s ňou netrávi toľko času, nakoľko musí byť viac v robote. Ale pravdu povediac, už si to bez nej nedokážem predstaviť. Aj keď je všade bordel a samá srsť a takmer neustále sa jej treba venovať, je to naše zlatíčko a za tú lásku čo dokáže dať to všetko stojí. A prečo vám to píšem, keď v článku nie je ani jedna jej fotka? Pretože tesne pred tým ako som si sadla k počítaču, mali sme jeden zo svojich typických “zápasov” kto z koho. Skúste hádať kto vyhral 😀
A aby sme sa dostali k tomu, o čom to dnes pôvodne malo byť. Dnes mám pre vás druhý dovolenkový outfit, v ktorom som spoznávala Brno. V ten deň bolo výnimočne teplo, slniečko pekne svietilo a to sme si po víkende v Krkonošiach, kde bola fakt zima, náramne užívali. Vytiahla som teda kraťasy a ľahučkú blúzku. Tú mám už niekoľko rokov a nespomínam si kde som ju kúpila, no stále je v dobrej kondícii a na leto je ako stvorená. Pôsobí nežne a romanticky, preto som celý outfit poňala tak dievčensky. Dlhé náušnice s kryštáľovými korálkami pekne doplnili tento romantický look. Aj napriek tomu, že mám krátke vlasy, rada nosím výrazné náušnice. Páči sa mi, že viac vyniknú a dozdobia ma. A v lete sa aj lepšie nosia, ako napríklad bižutériové náhrdelníky, náramky či prstene. Žiadne ďalšie ozdoby k nim netreba a hlavne sa len maličkou plochou dotýkajú pokožky, takže nehrozia žiadne zelené či čierne šmuhy a ošpatnený šperk.
A na záver niečo málo k make-upu, keďže aj ten je súčasťou looku. Tentokrát som zvolila čierne linky, ktorý pekne otvoria pohľad a dodajú mu trošku dramatičnosti. K čiernym linkám dokonale pasujú výrazné pery. Tento odtieň som dosiahla použitím kontúrovacej ceruzky od Essence v odtieni 15 Honey Berry a rúžu Bourjois Rouge Edition v odtieni 07. Rada kombinujem rôzne odtiene rúžov alebo konúriek, pretože zakaždým dostanem iný odtieň a nemusím mať kopu rúžov. Aj keď priznajme si, rúžov nie je nikdy dosť.

 

 

 

 

Jeans shorts – Tally Weijl/ Bag – H&M/ Shoes – CCC
 
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

19 thoughts on “Patience

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *