Nezaradené

Oscars 2016

Je to týždeň, čo prebiehalo udeľovanie Oscarov. Ja som si teda priamy prenos nechala ujsť, nechcelo sa mi byť v noci hore. Na druhý deň som si však pozrela záznam a aj keď som už výsledky vedela, z Lea som bola aj tak nadšená. Aj keď musím priznať, že nie som až tak nadšená z toho, že Oscara dostal práve za The Revenant. Netvrdím, že film bol zlý, alebo že by to Leo nezahral presvedčivo. No nebudem klamať, až tak ma to zas nenadchlo. Možno ma teraz filmový fajnšmekri ukameňujú, ale veď v podstate väčšinu filmu sa len plazil a chrčal. A prežil naozaj aj nemožné.

Priznajme si, že natočil už aj podstatne lepšie filmy. A práve preto si Oscara určite konečne zaslúžil.
Ale nie o tom som chcela, nie som žiadny filmový kritik. To čomu sa chcem venovať v tomto článku sú ženy. Ženy, ktoré sa odovzdávania Oscarov a večierkov spojených s touto udalosťou zúčastnili. Aj tak ma na druhý deň viac zaujímalo, ktorá mala čo na sebe a ako boli upravené, než kto si odniesol sošku. Vybrala som tie naj róby, ktoré ma niečím zaujali a k tomu som pridala aj vizáž. Aj keď tá nie v každom prípade bola bezchybná a niektoré šaty by si zaslúžili viac.
Napríklad taká Margot Robbie. Šaty mala nádherné, pripomínali mi Hollywood 50 – tych rokov. Aj jemný, takmer žiadny make up sa mi páčil. (Celkovo sme mohli vidieť trend veľmi jemného, miestami až nahého líčenia.) Ale vlasy ma nenadchli vôbec. Tie šaty si proste zaslúžili viac ako slabé plážové vlny. A kabelka, akokoľvek bola pekná, mi tam spolu s náušnicami tiež nepasuje. Príde mi to také nedomyslené. Škoda. Krásna žena, v krásnych šatách, nevyužila potenciál.
Naopak také Cate Blanchet alebo Rooney Mara. Tie boli nádherné. Cate mala tie najkrajšie šaty na Oscaroch, ktoré dokonalo korešpondovali s jej výzorom. K tomu vhodný make up aj vlasy a doplnky tiež pasovali. Páčil sa mi na nej každý detail. A Rooney Mara? Šaty mali nápad, veľmi jej pristali. No najviac sa mi na nej páči celková vizáž a hlavne teda make up. Ten mala krásny. Porcelánová pleť, jemne zvýraznené líca, slabé dymové oči a výrazné pery. Jednoznačne jednička. Ani ten ulízaný drdol mi nevadí, pretože k tomu celému akosi zvláštne pasuje. Kto sa na Oscaroch 2016 najviac páčil vám?
 
Alessandra Ambrosio – Balmain

 

Cate Blanchett – Armani Privé

 

Diane Kruger – Reem Acra

 

Elizabeth Banks – Ralph & Russo

 

Emily Blunt – Prada

 

Jennifer Lawrence – Dior Couture

 

Lady Gaga – Brandon Maxwell

 

Margot Robbie – Tom Ford

 

Naomi Watts – Armani

 

Priyanka Chopra – Zuhair Murad

 

Rooney Mara – Givenchy Couture

 

Sofia Vergara – Marchesa
Sources of photos: Vogue.co.uk, Popsugar.com.au, Allure.com, Eonline.com, Glamour.com
 
COLLAGES BY: NITA
                                                                                      PODPIS

(4) komentár

 1. U mňa jednoznačne Lady Gaga (:

  Daniela

 2. U mňa jednoznačne Lady Gaga (:

  Daniela

 3. Některé kousky jsou vážně úžasné!

  NEPLECHA NA PLECHU

 4. Některé kousky jsou vážně úžasné!

  NEPLECHA NA PLECHU

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *