Nezaradené

Old railway yard

Skoro dva týždne dozadu som bola súčasťou veľmi príjemnej spolupráce. Konkrétne išlo o jedno TFP fotenie. Na facebooku ma oslovila slečna, či by som mala záujem líčiť ju na fotenie v štýle Madonna z osemdesiatych rokov. To ma zaujalo, nakoľko nešlo len o klasické fotky, ale o niečo, čo má zaujímavú myšlienku a je to iné. Ona proste nechcela byť len nádherne vymaľovaná, vykontúrovaná uhladená dáma a´la modelka z časopisu.

Ona chcela byť osobitá, chcela sa pripodobniť dive, ktorá už niekoľko desaťročí valcuje hudobnú scénu a má naozaj svojský štýl. Hlavne v tých 80s ho mala. Jednoducho som to nemohla odmietnuť. A to aj napriek tomu, že lokácia fotenia nebola dvakrát pohodlná a vonku je už teda celkom chladno. Najťažšie to mala samotná modelka Veronika, ktorá sa v tých nehostinných podmienkach niekoľkokrát prezliekala. Samotné outfity tiež neboli práve do zimy, no ona to zvládla na výbornú a pózovala jedna radosť. Ostatne, veď si to sama vymyslela :D.

V záverečnej časti fotenia to už mala o niečo komfortnejšie, pretože druhou témou fotenia boli zábery a´la James Dean, ktoré si nevyžadovali toľko odhalenej kože. Nesnažili sme sa výzor úplne prispôsobiť tomuto hercovi, skôr išlo o štýl a atmosféru. A to sa modelke aj fotografovi dokonale podarilo.

Líčenie prebiehalo na tom istom mieste kde sa fotilo, čiže v starom opustenom železničnom depe v Trnave. Rozložiť sa príliš nebolo kde, bordel to nedovolil. Ruky som mala skrehnuté a všetky tekuté a krémové prípravky na líčenie boli stuhnuté. Napokon sme to ale úspešne zvládli. Výsledok ako aj backstage môžete vidieť na fotkách. Ja by som ešte chcela poďakovať Veronike za možnosť zúčastniť sa a tiež fotografovi Jankovi, ktorý sa postaral o skvelé fotky.

Modelka: Veronika Žitňanská
Fotograf: Ján Bučko – Akoyan Photography
MUA: Anita Béresová – NITA – Make up Artist

 

 

 

 

PHOTOS BY: JÁN BUČKO
                                                                               PODPIS

(7) komentár

 1. Vidno, že si si líčenie "v teréne" užila! 🙂

  http://www.thefashiontwiins.blogspot.sk

 2. Vidno, že si si líčenie "v teréne" užila! 🙂

  http://www.thefashiontwiins.blogspot.sk

 3. Hodně se mi líbí i samotné fotky ze zákulisí. 🙂 Super barevné líčení ♥ Btw. mohla bych Tě poprosit o hlas? http://bit.ly/2ejW1Mu je to třeba jen potvrdit, byla bych moc ráda. 🙂

 4. oceňujem celý ten nápad a to, že si do spolupráce šla, výsledok je super 😉

  Sabi z blogu Beautiful savage

 5. Veľmi pekný projekt. Si veľmi šikovná 🙂

  MargiFashion

 6. Ďakujem vám všetkým za veľmi milé komentáre. Made my day 🙂

 7. Parádne fotografie. Aj líčenie sa mi páči ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Starostlivosť o pleť s Nobilis Tilia *
  * Kawaiibox giveaway *

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *