Hľadať sa profesne v 32ke? No a čo. Nikde nie je napísané, že to musíte mať jasné už pred strednou, ani pred vysokou ba ani po nej.
Moje cesty už smerovali mnohými smermi a asi nikdy nebudem len na tej jednej správnej. Hoci to pre niekoho môže byť nepochopiteľné.
Nechcem robiť len jednu vec. Viem, “focusni” sa len na jedno a chod za tým. Ale to som nikdy nebola ja. Aj keď by to odo mňa niektorí chceli. Tak ako nemám jeden štýl v obliekaní či hudbe, tak ma baví viac vecí a keď mám robiť čo sa odo mňa čaká tak trpím.
Čo vám poviem, som ryba, takže sme vlastne dve. A tak hľadám, skúšam a začínam si konečne veriť. Verím hlavne v to, že môžem kráčať po viacerých cestách súčasne. A raz snáď budem aj stopercentne veriť v samú seba. Tak ako vo mna verí môj muž.
Takže som vyštudovaná škôlková učiteľka s marketingovým manažmentom, rekvalifikovaná na vizážistku, ktorá sa vykašľala na prácu v banke, pletie makramé, spravila si perfektný kurz na tvorbu spoločenských účesov a najnovšie zabŕda do tajov fotenia. Okrem toho som mama a manželka a obe tieto role si užívam, pretože sú mojou neoddeliteľnou súčasťou. Ten život vie byť občas poriadna divočina, len si to treba dovoliť. Koniec koncov máme ho len jeden, viem o čom hovorím.
A presne taký je aj tento blog. Má v sebe niečo z každého aspektu mojej osobnosti a života. Nie je len o jednej téme, no je rôznorodý a presne tak ma to baví a verím, že bude aj vás, mojich čitateľov. Tak vás tu vítam.
Kontakt: anita.beresova@gmail.com