Móda

Novinky & Union Jack

Ahojte! Ako sa máte? Verím, že si ešte naplno užívate posledné letné dni, aj keď teploty sú už o niečo nižšie a na pobyt pri vode to tak úplne nie je. Ja mám z toho teda naozaj radosť, pretože konečne sa dá v byte aj vonku normálne fungovať. Jesene sa už neviem dočkať a keď vidím ako sa miestami už stromy začínajú sfarbovať a večer prúdi cez okno studený vzduch, som v siedmom nebi. Aj napriek tomu sa teším na našu dovču v Chorvátsku, ktorá nás ešte čaká. Bude to taká bodka za letom. 

Novinky

Ale teraz o niečom inom. Tí, ktorí ma sledujete na Instagrame (a tí, ktorí ešte nie, tak ma potešíte ak začnete, môžete tak spraviť tu@anita_beresova), tak tú novinku už isto viete. A vy ostatní, teraz prestaňte čítať, prezrite si fotky a vráťte sa naspäť k tomuto odstavcu. Tak, všimli ste si to? Áno, budeme mať bábätko. Dlho som rozmýšľala, kedy a či vôbec to budem zverejňovať. No keďže moje bruško je každým týždňom väčšie a tým pádom sa moje obliekacie možnosti značne zužujú, zamaskovať to bude čoraz väčší problém. A s blogom si pauzu dávať nechcem. Čiže, pokiaľ som vám tu nechcela ukazovať len svoju tvár a maximálne nohy, nemám príliš na výber.

Novinky & Union Jack

Novinky & Union Jack

Čo to teda znamená pre blog? Pokiaľ ide o zameranie, to by som chcela ponechať. Stále tu bude móda, občas nejaká tá kozmetika a pár tých random článkov na ktoré ste zvyknutí. Ale, keďže môj život sa už teraz začína pomaličky meniť a prispôsobovať novému obdobiu, tak úplne sa zrejme troche mamičkovania nevyhnem. Koniec koncov, aj doteraz som vám tu písala o tom, čo sa okolo mňa deje, takže v tomto trende budem pokračovať a dieťa sa prirodzene stane toho súčasťou. Možno vznikne nová kategória článkov, ale ubezpečujem vás, že sa to tu určite nepremení na baby blog.

Ešte na záver k tejto téme trochu o tom šatníku. Ako som písala vyššie, moje obliekacie možnosti sa s rastúcim bruchom zužujú. Je to preto, že som sa rozhodla nenakupovať kopy tehotenského oblečenia, ktoré stojí majlant len preto že má prívlastok "tehotenské", využijem ho dva tri mesiace a potom sa ho nebudem vedieť zbaviť. Pokúsim sa preto vystačiť si so svojím doterajším šatníkom a maximálne dokúpim pár univerzálnych vecí, v bežnej konfekcii, ktoré budem vedieť využiť aj neskôr. Takže zatiaľ čestne prehlasujem, že mám doma len jedny tehotenské rifle a legíny. Nič viac a zatiaľ nemám v pláne tento stav meniť, pokiaľ to nebude situácia nevyhnutne vyžadovať. Môže sa teda stať, že v outfitoch sa budú kúsky opakovať a možno nebudú až také nápadité, no berte to ako challange - ako si počas tehotenstva vystačiť s pôvodným šatníkom. Uvidíme či to dám, hlavne vzhľadom na prichádzajúce ročné obdobia :D. Ale veď do januára sú to už len 4 mesiace.

Novinky & Union Jack

Novinky & Union Jack

Novinky & Union Jack

Union Jack

Ešte v krátkosti k dnešnému outfitu. Mala som ho v hlave už dlhšie, len naň nejak nevyšiel čas. Potom som si chvíľu nebola istá, keď mi narástlo brucho, či to nevyzerá divne. Na tých fotkách to teda až tak nevidno no naživo som si pripadala ako slon, pritom reálne vôbec nie som taká veľká. Nakoniec som do toho išla, pretože tá kombinácia sa mi veľmi veľmi páčila a nechcela som čakať do budúceho leta.

Pár rokov dozadu, som mala takú slabú závislosť na britskej vlajke. Mám dve kabelky, tieto "číňanky", nejaké tie tričká, náušnice, koberec, krabicu, pokladničku, fotorámik  a dokonca som mala dlho odloženú aj sklenenú fľašku z nejakého nápoja len preto, že mala ako potlač vlajku. Veď hovorím, závislosť. Neviem kde vznikla, čo ju spôsobilo, no proste bola. A teraz som si na toto obdobie tak trochu zaspomínala, pretože k tej sukni sa tá kabelka tak neskutočne hodí. Je to krásne farebné a lesklé, úplne niečo pre straky. Tak teda preto tento outfit. Jáj a tá bunda je vintage - z maminkynej skrine. Čisté 80´s. Viem, že pre niekoho to môže byť too much, no ja som si to užívala. A zrejme sa to páčilo aj okoloidúcim, lebo sa na mňa viacerí usmiali. A možno som im len pripadala vtipná. No čo, ak im to aspoň trochu zlepšilo deň, tak nech. Čo hovoríte vy?

Novinky & Union Jack

Tričko - Forever 21/ Sukňa - Mohito/ Topánky - Underground/ Kabelka - Next/ Jeansová bunda - vintage

Novinky & Union Jack

Novinky & Union Jack
Pre tých, ktorým to na predchádzajúcich fotkách uniklo 😉

 

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

(7) komentár

  1. Sabi hovorí:

    k bábätku gratulujem, nech je zdravé a šťastné aspoň tak, ako rodičia 😉 outfit je pekný, najviac sa mi páči tá denimová bunda, tá je teda parádna! 🙂 neskutočný kúsok, tú si stráž ako oko v hlave! 😀

    Sabi z blogu Beautiful savage

    1. Nita hovorí:

      Ďakujeme krásne. A áno bunda je super, nechápem, že som ju vytiahla z mamininej skrine až teraz 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *