Móda

Nothing is forever

Život tak rýchlo uteká! Veľa vecí sa udeje tak náhle, že ich ani nestihneme poriadne spracovať a už musíme ísť ďalej. Niektoré síce čakáme, no keď sa stanú prevalcujú nás rovnakou silou ako tie nečakané. Dni nám pretekajú pomedzi prsty a máme pocit, že nič z toho čo musíme proste nestihneme. Pritom by sme toho toľko chceli.

Všetko je uponáhľané a my nemáme často ani najmenšiu možnosť na chvíľu sa zastaviť a vychutnať si pokoj. Stále niekam utekáme, zo všetkých strán nás zavaľujú povinnosti a nie sme schopní vyčleniť si čas pre seba a pre svoju rodinu a blízkych. Keď si aj dovolíme ten luxus, na chvíľu zabudnúť na všetky povinnosti a spomaliť, hryzie nás svedomie, že zaháľame. A tak sa len náhlime a snažíme sa všetko splniť. A potom príde jedna z tých nečakaných ale predvídateľných vecí, ktorá nás zaskočí, odzbrojí a donúti zamyslieť sa nad svojím životom a prehodnotiť priority.
Aj keď je pravda, že bez peňazí by sme už dnes prežili len ťažko a je pochopiteľné, že si chceme zabezpečiť plnohodnotný život a nič si nemusieť odoprieť, často zabúdame na tie najdôležitejšie hodnoty a odopierame si to najvzácnejšie. A tým sú blízky a čas s nimi strávený. Žiadne peniaze na svete nám ich nenahradia! Preto nezabúdajme a neodopierajme si kvôli peniazom a úspechu možnosť zastaviť sa a stráviť čas s tými, na ktorých nám zaleží. Nikto tu nebude večne a môže sa stať, že keď si konečne ten čas nájdeme, už ho nebudeme mať s kým stráviť. Radujme sa preto aj z maličkostí a zdieľame túto radosť s tými, ktorých máme radi. Bez nich by nás predsa nič tak netešilo.
Konečne som aj ja siahla po burgundovej farbe. Kabelku som dostala ešte na Vianoce, no teraz som ju vytiahla prvýkrát. Nejako mi v zime k ničomu nepasovala. Aj pri tvorení tohto outfitu som mala trošku problém s ladením. Chcela som, aby to bolo celé prepojené a nepasovalo mi tam ani biele ani čierne tričko. Tenisky s kabátom farebne ladia, to bolo jasná voľba. A chcela som si zobrať túto kabelku, no nejako mi tam nepasovala. Až mi padol v skrini zrak na Michalove tričká. Uvidela som tam toto vínové a hneď som mala hotový outfit. Takže najbližšia nákupná misia je: kúpiť si tričko vo vínovej farbe, aby som nemusela kradnúť toto Michalove. Celkový look som dotiahla rúžom vo farbe kabelky. Doteraz som tejto farebnej kombinácií odolávala, no myslím, že jej konečne prepadnem aj ja. Je veľmi lichotivá a hodí sa všetkým typom. Ak ste tak ešte neurobili, určite ju vyskúšajte. A ak sa vám môj blog páči a chceli by ste ma podporiť, budem rada ak mi dáte like v súťaži Bloger roka 2014. Stačí kliknúť SEM a potom ešte jeden klik na Like. Ďakujem!

 

 

 

 

 

 

Foto: Michal Béres

T-shirt: New Yorker/ Coat: Mango/ Jeans: Bershka/ Shoes: Adidas/ Bag: ???
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *