New in N°4

Január je už za nami a aj február sa prehupol do druhej polovice. A ja som sa konečne dostala k publikovaniu ďalšieho New in postu. Je ešte tak napol vianočný a napol nákupový. Vybrala som len pár vecí, aj keď darčekov ale aj nákupov bolo viac. Toto sú také najväčšie srdcovky.

Kabelku z Aldo som obzerala už dlhšie, no nakoniec som si kúpila inú. Veľmi sa mi však páčila aj táto a bola som vo veľkom pokušení kúpiť obe, no finančne sa mi to až tak nepozdávalo. A tak dilemu za mňa vyriešil môj drahý a túto mi kúpil pod stromček :).
Knižku Zbožňuju Londýn som zatiaľ nečítala, no keď som ju v Panta Rhei videla, musela som si ju kúpiť. Už mám od tejto autorky v podstate prvý diel Zbožňuju New York a tá bola super. Chýba mi už len Paríž a moja zbierka je kompletná.
Maličkú peňaženku z Reserved som kúpila úplne neplánovane. Bol to taký ten nákup, kedy už stojíte pri pokladni a idete platiť a na pulte majú vyložené niečo, čo síce vôbec nepotrebujete ale proste sa vám to páči. Takže šup, prihodíme to k nákupu :D. Retiazka z I am je tiež ten prípad.

Po tejto knihe som pokukovala dlhšie. No jej cena bola na môj vkus dosť vysoká. Dočkala som sa jej však tiež vďaka Vianociam, radosť mi ňou spravili rodičia. Warren Buffet je veľmi inšpiratívna osobnosť. Meno som síce poznala už dlhšie, no viac som sa o neho začala zaujímať až vďaka jeho článkom vo Forbes. Momentálne má svoje čestné miesto na mojom nočnom stolíku a vidím to na veeeľa príjemných večerov v jeho spoločnosti.
Korálkový set som si kúpila v Aldo. Pôvodne som chcela nejaké členkové čižmičky, no nakoniec som odišla iba s korálkami.

Mojou momentálnou rúžovou láskou je tento z exkluzívnej kolekcie od L´Oreál, konkrétne odtieň od Jennifer Lopez. Má krásny matný odtieň, je síce trošku suchší no vďaka tomu má dlhú výdrž. Nosím ho teraz často a vyzerá to tak, že to bude prvý rúž, ktorý naozaj vypotrebujem celý.
Do mojej zbierky náušníc pribudli ďalšie. Skvele ladia s rúžom :D.
A trošku z iného súdka. Potrebovala som už ďalší externý hard disk, keďže jeden 500GB som už takmer zaplnila. Trvalo mi to niekoľko rokov a tak verím, že tento 1TB mi postačí na veľa veľa rokov zálohovania.

 

A na záver niečo, čo by odo mňa asi nikto nečakal. Začala som cvičiť 😀 A na Vianoce som dostala takúto výbavu. Už dlho ma takéto tréningy lákali a pokukovala som po vreci. Problém je, kde ho zavesiť a do fitka som sa rozhodla, že začnem chodiť až keď pri cvičení naozaj zotrvám. A tak sa Michal podujal, že bude trénovať so mnou. Takto na začiatok 🙂

Foto: Nita

22 thoughts on “New in N°4

 1. Ó, rukavice sú super! Ja keď si len tak boxujem do vzduchu, tak sa pri tom strašne uvoľním, ale normálneho boxovania sa ešte trochu bojím. Ale musí to byť super, chcela by som to skúsiť keď raz naberiem odvahu 😀 A knižka vyzerá tiež super, z čistej lásky k Londýnu sa po nej asi budem musieť poobzerať 🙂

  Domka Domková

 2. Ó, rukavice sú super! Ja keď si len tak boxujem do vzduchu, tak sa pri tom strašne uvoľním, ale normálneho boxovania sa ešte trochu bojím. Ale musí to byť super, chcela by som to skúsiť keď raz naberiem odvahu 😀 A knižka vyzerá tiež super, z čistej lásky k Londýnu sa po nej asi budem musieť poobzerať 🙂

  Domka Domková

 3. Nádherná kabelka. V Alde majú naozaj krásny výber, preto sa nečudujem, že si mala dilemu.
  Po novom roku som tiež začala cvičiť a zatiaľ to celkom dodržiavam. Uvidíme ako dlho mi to vydrží. Obdivujem Ťa, že si zvolila práve box. Môj muž tento šport miluje. Minulé vianoce som mu kúpila podobnú výbavu, ale v čiernom samozrejme 😀

 4. Nádherná kabelka. V Alde majú naozaj krásny výber, preto sa nečudujem, že si mala dilemu.
  Po novom roku som tiež začala cvičiť a zatiaľ to celkom dodržiavam. Uvidíme ako dlho mi to vydrží. Obdivujem Ťa, že si zvolila práve box. Môj muž tento šport miluje. Minulé vianoce som mu kúpila podobnú výbavu, ale v čiernom samozrejme 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.