Novoty

New in N°2

Na Facebooku som vám pred pár dňami sľubovala New in príspevok, tak tu ho máme. V poslednej dobe ma to často ťahalo do obchodov. Keďže prišla nová sezóna, patrí sa trošku refreshnúť šatník. Nakupovať som sa vybrala väčšinou po práci a sama. Väčšinou najlepšie nakúpim, keď som sama. Má to len jednu nevýhodu – keď mi nesedí ani jedna veľkosť, ktorú som si vzala vyskúšať a potrebujem doniesť inú. Preto keď som sama, nakupujem zväčša topánky, bižutériu, kabelky a tričká, ktoré viem odhadnúť bez skúšania.

Prúžkovanú a čiernu sukňu som kúpila v New Yorkeri úplne náhodne. A v podstate aj crop tričká. Jediný cielený nákup boli topánočky. Tieto mi padli do oka na prvý pohľad, no najskôr som ich predsa zamietla. Až keď som nenašla žiadne iné – pohodlné “slušňácke” topánky do práce, rozhodla som sa vyskúšať ich a bolo rozhodnuté.

Náušnice Selepceny – myslím, že niet čo dodať. Kupovala som ich už dávnejšie, ešte na ples, no na blogu sa svojej premiéry ešte nedočkali. Tak snáď čoskoro.
Rúž a lak v rovnakom odtieni je dnes ťažko nájsť. Najskôr som si kúpila tento krásny malinový rúž, ktorý má super konzistenciu a skvele drží. Potom som s malou dušičkou šla hľadať lak, ktorý by k nemu pasoval. Chcela som vyslovene ten istý odtieň. Až do poslednej chvíle som neverila, že sa mi to podarí, no predsa existuje.
V poslednej dobe mám slabosť na obyčajné biele tričká s potlačou. Tieto dve, boli jasná voľba. Obe z Reserved. Najčastejšie ich nosím s jeansami a sakom, tak ako TU.
Keď už je tá jar, tak som do šatníka vniesla aj trochu farieb. Tričká som kúpila v Bershke. Kabelka je z Mohita. To otvorili nedávno v OC Centrál. Keď som doň prvýkrát vkročila, cítila som sa ako Alenka v ríši divov. Keby mi to môj rozpočet dovolil, asi by som ten obchod vykúpila celý. Majú naozaj nádherné veci a za pomerne rozumné ceny. Kabelka určite nebude posledný kúsok, ktorý odtiaľ budem mať :).
Kde najradšej nakupujete vy?

(3) komentár

  1. Super super! Tie topanky a sperky A to tricko! Skvely vkus! 🙂

  2. Dakujem 🙂

  3. Dakujem 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *