Móda

Návrat k fialovej

Vlasy. Často rozoberaná téma, ktorá trápi azda každého. Zaoberáme sa nimi všetci. Ich kvalitou, hustotou, dĺžkou aj farbou. Túžime po krásnych zdravých vlasoch, ktoré by boli tou povestnou korunou našej krásy. Tak ako v móde aj vo vlasovom stylingu sa striedajú rôzne trendy. Či už v strihoch alebo farbách. Momentálne asi najväčším a najvýraznejším trendom sú vlasy farebné. Mám na mysli naozaj farebné - fialové, modré, ružové...

Opäť fialová

Tí, ktorí ma sledujete dlhšie ste si už istotne všimli, že mňa tento trend veľmi baví. Za posledný zhruba rok som toho na hlave vystriedala dosť. Ako mám krátke vlasy s undercut-om, príde mi, že si to ten strih vyslovene pýta. A tak som si už stihla skúsiť aké to je chodiť s hlavou ružovou, oranžovou či fialovou. Najviac som sa asi našla vo fialovej, preto som s ak nej opäť vrátila. Páči sa mi na nej, že sa nevymýva do žltých odtieňov, práve naopak sťahuje ich. Každým umytím je iná a hoci je výrazná, dá sa s ňou celkom dobre pracovať, pokiaľ ide o iné farby na oblečení alebo v líčení.  Aj keď je pravda, že ani pri ružových alebo oranžových vlasoch som príliš neriešila, či sa mi k nim hodí červený rúž. Toto som nejako oddelila a práve k tým farebným výrazným vlasom sa mi často pýtalo aj výrazné líčenie. 

Keďže som už mala vlasy naozaj v katastrofálnom stave, pretože krátky účes potrebuje neustálu údržbu, nevedela som sa dočkať kedy sa dostanem ku kaderníčke. Pôvodne som tam išla s tým, že sa dám len odfarbiť na blond a natónovať do studena, nech nie som žltá. Ale počas celého procesu som si to rozmyslela, a tak sme to natónovali do fialova. Odchádzala som z kaderníctva ako znovuzrodená :D. Ja to jednoducho zbožňujem, keď mám nové vlasy. Prichádzajú teplé  slnečné dni a jar je už hádam konečne na prahu, tak uvidíme, čo vzíde z návštevy kaderníctva najbližšie.

A čo hovoríte na tento trend farebných vlasov vy? Išli by ste do toho, alebo radšej ostávate pri klasických odtieňoch?

Návrat

Aj keď sa mi to ešte pri pohľade do zrkadla nezdá, no popôrodné bruško stále viac a viac schádza a ja som zistila, že už oblečiem aj niektoré pôvodné kúsky z môjho šatníka. Tento fakt a tiež to, že vonku začína byť teplejšie prispievajú k tomu, že uvažujem nad zaujímavejšími outfitmi a vymýšľam nové kombinácie.

Dnes to je ešte síce pomerne klasika, rifle a sveter, no ústredným prvkom je kabelka. Je výrazná, farebná a ja ju absolútne milujem. A teraz mi ešte aj ladí k vlasom a priam dokonalo hrá so žltými okuliarmi. Takže vlastne výsledný celok vôbec nie je nudný a nevýrazný. Niekedy naozaj netreba veľa, stačí správny doplnok a môžete vykúzliť originálny outfit. 

Po veľmi, naozaj veľmi dlhej dobe som vytiahla aj opätky (a skoro som sa v nich zabila). Budem si na ne musieť znovu zvyknúť, moje nohy boli teraz naučené skôr na papučky a workery. Musím využiť čas, kým netreba behať za malým a ako oporu prípadne odkladací priestor pre náhradnú obuv mám kočík. Možno by to chcelo aj nejaký nový kúsok...

Sveter, Okuliare, Rifle, Topánky - H&M/ Bunda - Zara/ Kabelka - Aldo

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *