Adventný kalendár

2. Nápady na darčeky pre ženu / Adventný kalendár

Ahojte, otvorili ste druhé okienko adventného kalendára a v ňom sa nachádzajú nápady na darčeky pre ženy. Pre všetky ženy vo vašom okolí. Či hľadáte darček pre maminu, sestru, kamošku či partnerku. Osobne zastávam názor, že ťažšie sa kupujú darčeky mužom. Nás ženy poteší milý šperk, šál alebo aj nákupná poukážka. Aj výber v obchodoch je pestrejší a preto je nás podľa mňa ľahšie obdarovať. Keby ste ale náhodou nevedeli nič vymyslieť, tu je pár tipov odo mňa. 

Nápady

Chlapi tvrdia, že nájsť darček pre ženu býva nadľudský výkon. Pritom by stačilo, keby nás občas aspoň trochu počúvali. Ba dokonca ani to netreba. Stačí, ak sa na nás raz za čas pozrú a vidia čo nosíme, aké farby obľubujeme alebo ako sa maľujeme. Viem, že pre nich to nie je až také podstatné, no aspoň ten týždeň pred nákupom darčekov by stačilo podstúpiť takéto pozorovanie a mali by vystarané. Ja sa teda sťažovať nemôžem, ten môj si dokonca evidentne značí keď nad niečím v obchodoch jojkám a potom dáva tipy celej rodine. No priznajme si, koľko ich je takých. Takže milí páni, ak sem nejakí zablúdite, dajte si tú námahu aspoň dvakrát v roku (narodky a Vianoce). Za tú radosť v našich očiach vám to snáď stojí (ehm to nemal byť dvojzmysel 😛 ). Ale teraz už poďme konečne na tie tipy. Opäť tu máme rôzne cenové kategórie a je jasné, že každá vec sa dá nájsť či už lacnejšie alebo drahšie. Záleží len na vás.

darčeky pre ženu

 

1. Župan F&F

Roztomilý mäkučký župan ocení každá žena. Môcť sa do neho zabaliť po kúpeli alebo len tak k filmu so šálkou čaju je na nezaplatenie. 

2. Smart hodinky GARMIN

Čoraz viac ľudí si rado sleduje svoju každodennú pohybovú aktivitu. Ale priznajme si, väčšina tých monitorov sa príliš nehodí k do detailov premyslenému ženskému outfitu. Ale, predsa len existujú hodinky, ktoré môžete mať na ruke aj k elegantnému outfitu a nemusíte tak prísť o záznam krokov alebo iných ukazovateľov. Fungujú ako iné smart hodinky a k tomu všetkému sú ešte aj krásne. 

3. Náušnice TOUS

Náušnice som vybrala zámerne, pretože tie nosí takmer každá žena. Či už stavíte na zlatý šperk alebo len bižutériu, to nechám na vás. Záleží na vašom rozpočte a na nositeľke a tú poznáte najlepšie vy. Môžete tiež vybrať iný šperk. Veď každá z nás sa hoci len raz za čas rada ozdobí.

4. Batoh MI-PAC TOTE

Tento krásny batoh je ideálny darček pre ženu alebo dievča, ktoré so sebou rado nosí celý svoj svet. Do batohu sa zmestí naozaj veľa vecí a ľahšie sa potom nosí než kabelka. Navyše sa dá využiť ako príručná batožina, školská či prebaľovacia taška alebo taška do fitka. Toľko darčekov v jednom. 

5. Poukážka alebo lístky do kina či na koncert

Darovať zážitok môže byť krajšie ako akákoľvek hmotná vec. Ale pozor, myslite na to, že by ste mali kúpiť lístky aspoň dva. Málokto predsa ide na koncert alebo do divadla rád sám. 

6. Svetelná tabuľka

Alebo akákoľvek iná dekorácia. Ak poznáte dobre vkus obdarovanej a tiež presne viete kde by danú vec mohla umiestniť, rozhodne do toho choďte. Ale pozor na zbytočné lapače prachu. Dekorácie kupujte naozaj len ak ste si istí, že ju dotyčná ocení. Svetelné tabuľky sú teraz veľmi v obľube hlavne u dievčat a žien, ktoré rady tvoria pekné fotky napríklad na Instagram alebo blog. 

7. Pákové espresso DéLonghi

Toto je trošku nákladnejší darček, ale opäť sa dá vybrať aj v inej cenovej rovine. Tento konkrétny som vybrala hlavne kvôli jeho krásnemu dizajnu a značku preto, že ju mám osobne odskúšanú u maminy aj u nás doma. Takže ak hľadáte vhodný darček pre vášnivú kávičkárku, ktorej doma takýto pomocník chýba... 

8. Sklenená fľaša na vodu EQUA

Pitný režim je dôležitý a mať pri sebe vždy vodu sa vyplatí. Navyše ak je v takejto krásnej fľaši. Je to nie len štýlové ale aj ekologické a zdravé, nakoľko sa vyhneme škodlivým látkam, ktoré sa uvoľňujú do vody z obyčajných plastových fliaš. A tiež zbytočnému plastovému odpadu. 

9. Selfie light ring

Hľadáte vhodný darček pre selfieholičku? Kúpte jej selfie light ring. Tento malý zázrak je skvelý pomocník na vylepšenie kvality fotiek. Väčšinou má tri stupne intenzity svetla a teda s ním je možné spraviť peknú fotku aj pri zlých svetelných podmienkach. Odporúčam objednávať z Aliexpressu keďže naše e-shopy si na to dávajú prehnanú prirážku. Ja mám svoj z "aliho" za 3 doláče aj s dopravou. U nás sú schopní pýtať 15 - 20 Eur plus poštovné. 

10. Kniha Capture your style

Alebo akákoľvek iná podľa čitateľských preferencí obdarovanej. Hoci všetci varujú, že klasické knihy strácajú na popularite, keď prídete do kníhkupectva počet zákazníkov hovorí o opaku. Preto som presvedčená, že väčšinu žien knihou určite potešíte. 

11. Šálka ZOOT

Tu snáď ani nemusím vysvetľovať. Univerzálny a praktický darček, veľký výber. Viac slov hádam ani netreba.

12. Kozmetické štetce ZOEVA

Idete obdarovať ženu, ktorá sa rada líči? Kúpte jej kvalitné kozmetické štetce. Určite ich ocení. Ja odporúčam tie od Zoeva. Sú síce drahšie, no za kvalitu sa oplatí priplatiť. 

13. Zápisník ADVENTURE

Klasickým škaredým zošitom už odzvonilo. Dnes chce mať každá štýlová slečna štýlové aj pomôcky. Či už ide o školopovinnú slečnu, alebo o ženu ktorá si rada plánuje a zapisuje svoje myšlienky klasicky na papier, obdarujte ju krásnym zápisníkom. Môžete jej do neho tiež napísať nejaké milé venovanie a vždy keď ho otvorí, hneď si na vás spomenie.

14. Mini tlačiareň HP SPROCKET

Opäť jeden z drahších darčekov, no je to super vychytávka. Každý si rád zaznamenáva svoje spomienky a zážitky. Dnes na to už väčšina ľudí využíva fotoaparát v telefóne. No priznajme si, odkedy máme digitálne foťáky, väčšina fotiek sa stratí kdesi v útrobách počítača. Našťastie sú tu polaroidy a teraz už aj táto super mini tlačiareň. Takže svoje spomienky si môžeme vytlačiť kdekoľvek a kedykoľvek rovno z mobilu. Priznám sa, mám ju aj na svojom wishliste. 

15. Paletka tieňov MILANI

Zas skôr niečo pre milovníčky mejkapu ale tiež pre ženy ktoré sa až tak často nelíčia. Jednu univerzálnu paletku so základnými zemitými farbami zúžitkuje každá žena. 

Do zoznamu som vyberala veci, ktoré by som mile rada privítala aj ja, prípadne ktoré by som darovala ženám vo svojom okolí. Opäť to nie je nijak sponzorované a vyberala som čisto podľa seba. A ak by vás niektorý z vybraných darčekov potešil, pokojne tento článok posuňte tomu vášmu Ježiškovi 😉 

COLLAGE BY: NITA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *