Muses

Mám tu pre vás jeden krásny editoriál, ktorý opäť vznikol vďaka skvelej spolupráci s fotografom Danielom Arthurom Michalicom a stylistke Betty Molnárovej. Samozrejme by to tiež nešlo bez krásnych modeliek Dianky a Ivky z agentúry Exit Model Management a šikovnej hairstylistky Anny Donovalovej. Zrejme vám už došlo, že o make-up som sa teda postarala ja a musím povedať, že som si to naozaj užila.

Viacmenej som mala voľnú ruku, výber bol na mne, samozrejme dostala som nejaké základné inštrukcie, predsa len sme v tom šli spoločne a tak muselo byť všetko zladené a zohľadnené požiadavky celého tímu. Tento raz sme mali k dispozícii nádherné modely od mladého módneho návrhára Borisa Kráľa. Keď som modely videla v moodboarde, vedela som, že to chce niečo jemné, snové ale veselé. S Betty sme sa hneď zhodli, že hviezdičky budú to pravé. 

Pleť som spravila porcelánovú, bez výrazného kontúrovania a obočie som len jemne zvýraznila, no inak som ho ponechala prirodzené. Pozornosť som upriamila na oči. Ako môžete vidieť, líčenie nie je úplne rovnaké. V oboch prípadoch je však metalické a spoločnou črtou sú práve spomínané hviezdičky. Tie výsledné looky prepojili. 

A teraz vás už nechám užiť si výsledné fotografie, ktoré vznikli v priestoroch Galérie Umelka. Budem rada, ak mi dáte vedieť, ako sa vám náš editoriál páči 🙂

Muses editorial

Muses editorial

Muses editorial

Muses editorial

Muses editorial

Muses editorial

Muses editorial

Muses editorial

Muses editorial

 

PHOTOS BY: DANIEL ARTHUR MICHALICA

11 thoughts on “Muses

  1. Spätné upozornenie: Wishlist - Jeseň 2017
  2. Spätné upozornenie: Radosti v šatách
  3. Spätné upozornenie: Cosmetic random N°5
  4. Spätné upozornenie: Kam zmizol september?
  5. Spätné upozornenie: Jesenná výzdoba domova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.