Adventný kalendár Móda

16. Moje zimné outfity z minulých rokov / Adventný kalendár

Tak mi minule napadlo, že by som si celkom pozrela čo som obliekala po minulé zimy. A tak som si otvorila priečinok s outfitmi a začala sa prehrabávať. No bolo to miestami naozaj pestré. Preto som sa rozhodla, že sa s vami o tento zážitok podelím. V dnešnom článku som teda zhrnula všetky zimné outfity, ktoré sa na mojom blogu objavili od jeho úplného začiatku. 

Niektoré boli lepšie, niektoré slabšie. Myslím si, že na nich vidno istý posun. Osobne som ale aj po čase s každým outfitom spokojná a ani za jeden sa nehanbím. A hoci som možno dnes už niekde inde, niektoré kombinácie by som si pokojne opäť zopakovala. Ale asi nemá význam nejak extra o tom kecať. Takže dnes menej textu a viac fotiek. Poďte sa spolu so mnou pozrieť, v čom som behala po svete posledných pár zím. Začíname rokom 2013, kedy som blog zakladala a postupne sa dostaneme až po začiatok tohto roka. V komentároch môžete hlasovať, ktorý alebo ktoré outfity sa vám páčia najviac 😉 

1, 2, 3
4, 5, 6
7, 8, 9
10, 11, 12
13, 14, 15
16, 17, 18
19, 20, 21
22, 23, 24
Táto je taká bonusová. Nie je to klasický outfit, no do zimy patrí. Cítila som sa ako naozajstná ľadová kráľovná a to nie len preto, že bolo -20 a fúkal studený vietor 😀 Bolo to skvelé fotenie, ktoré by som si hocikedy zopakovala.

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *