Adventný kalendár

11. Moje najobľúbenejšie účty na Instagrame / Adventný kalendár

Moje naj slovenské blogerky som vám už predstavila. Dnes by som vám chcela ukázať pár instagramových účtov, ktoré ma najviac bavia a obdivujem na nich každú jednu fotku. Instagram je taký novodobý fenomén. Prepadlo mu už nespočetné množstvo ľudí a mnoho z nich sa vďaka nemu stalo celebritami. Nemusia písať žiadne články, mať web alebo robiť nejaké zložité činnosti. Stačí ak pravidelne publikujú zaujímavé fotky zo svojho života. A nás to všetkých baví a sledujeme ich. Dnes je cieľom mnohých ľudí mať úspešný účet na Instagrame. A toto je môj výber tých, ktorým sa to podarilo a svojimi fotkami nadchli aj mňa. 

@alexsedlackova

Začneme u našich susedov. Alex je česká blogerka, ktorá má nielen zaujímavý blog, ale aj spomínaný Instagram. Má krásne fotky a zladený feed. Mňa osobne zaujala hlavne štýlom obliekania, ktorý mi je blízky a tiež výzorom. Je to sympoška.

@alexsedlackova

@beautsoup

Do tejto slečny som doslova zaľúbená. Ona je podľa mňa neuveriteľne krásna, éterická a hlavne šikovná s make-upom. Možno vám to príde divné, no ja si z každej jednej jej selfie sadám na riť. Asi k nej nedokážem napísať naozaj nič iné, len že je pre mňa neuveriteľne nádherná a naozaj obdivujem každé jedno jej líčenie. A aj vlasy!

@beautsoup

@missweblet

Takto si predstavujem, že raz budem vyzerať. Nazvime ju pani v rokoch, no je jednoznačne tou najštýlovejšou akú som videla. Aj spolu s už snúbencom 🙂 dokazujú, že v každom veku sa dá vyzerať super a módne.

@missweblet

@princessstiefel

Ďalšia krásna žena, ktorú sledujem hlavne kvôli účesu a tiež make-upu. Tie jej momentálne čierne vlasy tak veľmi obdivujem a keby som na ne mala gule tak hneď idem do toho. Priznám sa, že keď sa dala zafarbiť na čierno, veeeľmi som nad tým tiež uvažovala. Nakoniec som sa ale neodvážila. No ona vyzerá dokonalo.

@princessstiefel

@viennawedekind

Veľmi pekný príjemne zladený feed s peknými fotkami. Tiež zaujímavý štýl obliekania, veľa čiernej čo je moja obľúbená farba.

@viennawedekind

@the_wigs_and_makeup_manager

Treba k tejto žene niečo dodávať? Umelkyňa. To, čo dokáže s makeupom je krásne. A hoci sú jej diela v podstate podobné, každé jedno je umelecké dielo prenesené na tvár. Krása.

@the_wigs_and_makeup_manager

Napíšte mi aj vaše obľúbené účty z Instagramu, rada objavím nových inšpiratívnych ľudí.

(3) komentár

  1. ..olalala..tuším si mi našla zopár nových adeptov na sledovanie.. ďakujem krásne za inšpiráciu ?

    1. Nita hovorí:

      Jej tak to ma teší 🙂

  2. První dva profily taky sleduji a mám ráda:)
    A ten treti? Tak to je neskutečně stylová babča 😀 Tak chci jednou vypadat 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *