Adventný kalendár

4. Moje naj slovenské blogerky / Adventný kalendár

Takýto článok u mňa na blogu ešte nebol. Chvíľu som aj váhala, či niečo takéto vôbec robiť, no nakoniec som sa rozhodla napísať ho. Na Slovensku máme veľa šikovných báb, ktoré blogujú a tvoria kvalitný obsah. A hoci napríklad v susedných Čechách je tento svet populárnejší, tá naša sféra si určite zaslúži tiež pozornosť. Dnes som preto dala dokopy zoznam šiestich mojich najobľúbenejších slovenských blogeriek, ktoré naozaj pravidelne sledujem. Niektoré poznám aj osobne, niektoré len prostredníctvom ich blogov, no všetko sú to šikovné a sympatické kočky, ktoré robia čo ich baví. A že to robia čertovsky dobre! 

Romilikes

Akú prvú na zoznam dávam jednoznačne Romanku. Túto ženu jednoducho žeriem. Som veľmi rada, že sme sa spoznali prostredníctvom blogerského bazáru. Nie len že má skvelý štýl obliekania, ktorý mne osobne veľmi pasuje, ale je to neskutočne sympatická osôbka. Jej blog je plný inšpirácie a pozitívnej energie. 

Zdroj: www.romilikes.com

Style of Becca

Rebeku podľa mňa väčšine z vás netreba predstavovať. Sledujem jej blog už dlhšie a hlavne v poslednej dobe naozaj obdivujem každý jeden outfit a fotku, ktorú pustí do sveta. Naozaj kvalitný obsah, fotky ako z módneho magazínu a neprehliadnuteľný štýl. Okrem toho aj kvalitný text, ktorý si vždy veľmi rada prečítam. 

Zdroj: www.styleofbecca.com

Beautiful Savage

Milá a krásna osôbka. Osobne sa síce nepoznáme, hoci pochádzame z rovnakého mesta, no skrz jej články mám pocit ako by som ju poznala. Píše od srdca a jej texty sú naozaj veľmi príjemné čítanie. S množstvom myšlienok sa dokážem stotožniť a to nás delí celkom slušný vekový rozdiel. Sabinka je naozaj sympatická mladá baba, ktorú sa oplatí čítať.

Zdroj: www.beautiful-savage.blogspot.sk

The World by Kejmy

Veľmi sa teším, že už aj Kejmy som mala možnosť stretnúť osobne. Jej blog čítam už dlhšie a keď mala pauzu, veľmi mi jej články chýbali. Som preto rada, že sa k blogovaniu opäť vrátila. Jej texty sú veľmi príjemné, ale hlavne v jej článkoch nájdete množstvo inšpirácie z oblasti DIY ale tiež módy. A má vždy krásne fotky. Čoskoro sa dokonca môžete tešiť na vianočný swap, ktorý sme si spoločne pripravili.

Zdroj: www.theworldbykejmy.blogspot.sk

Step with fashion

Barborku som zatiaľ osobne nestretla, no verím, že sa tak čoskoro stane. Je to krásna duša a jej texty sú plné hlbokých myšlienok, no dokáže ich podať tak ľahko a priam z nich srší pozitívna energia. A jej outfity tiež stoja zato. 

Zdroj: www.stepwithfashion.com

The Stylemon

Na záver tu máme Lenku. Hoci sme sa stretli tiež na blogerskom bazáre, nemali sme príležitosť zhovárať sa. Snáď nabudúce. Jej blog mám veľmi rada hlavne kvôli tej úžasnej farebnosti. U nej proste nudu nenájdete. Každá jedna fotka je krásna a plná farieb. Stačí sa vždy pozrieť na prvú z článku a už sa usmievate. Toľko dobrej nálady snáď nenájdete nikde 😉

Zdroj: www.thestylemon.com

(4) komentár

 1. Uaaaa..odpadla som..som neskutočne rada, že som sa dostala do tvojho výberu a aj za milé slová..dnes sa takato podpora často nevidí..posielam veľkú pusu a najbližšie máš u mňa Babyccino mamina..len mi ho pripomeň, pretože môj mozog zvykne vypadávať ??

  1. Nita hovorí:

   Som rada, že ťa to tak potešilo. Ale píšem len pravdu 😉 Na babyccino sa teším, pripomeniem sa neboj :-*

   1. Už si na materskej?..by som ťa vytiahla, kým si ešte kinderko, potom tak skoro nebudeš mať čas ?

    1. Nita hovorí:

     Tak vieš ako na živnosti som na materskej od kedy chcem 😀 to ti vysvetlím osobne ako to u mňa je 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *