Móda

Mama “drevorubač”… alebo hipster?

Ten čas tak letí. Veď o mesiac sú Vianoce. Už nám ostáva len pár novembrových dní a začne posledný mesiac tohto roka. Všade už začína ten ošiaľ, obchody sa plnia, výzdoba nás už zahltila a my pomaly začíname bilancovať. Tento článok o tom však ešte nebude. Na to je predsa len ešte priskoro. 

Plánovanie

Dnes to bude o plánovaní. Ideme sa pozerať dopredu nie dozadu. Mala by to byť taká malá návnada na to, čo môžete čakať práve v decembri. Pretože ja som si pre vás aj tento rok pripravila Adventný kalendár. A čo to znamená? Tí, ktorí môj blog sledujete dlhšie ho poznáte ešte zo starej stránky. Tento rok mám ale v pláne sa s tým trošku viac vyhrať, tak snáď to budem zvládať a stíhať. 

Mama "drevorubač"... alebo hipster?

O čo teda ide? Každý deň, od 1.12. až do 24.12. na blog pribudne nový článok. Budú to články z rôznych oblastí. Tradične začneme napríklad s tipmi na darčeky, no bude tam aj niečo zo sveta kozmetiky ba aj niečo úplne nové, čo na mojom blogu ešte nebolo. Nebudem vám však prezrádzať veľa, pretože potom by ste nemali prekvapenie pri otváraní jednotlivých okienok na tom mojom adventnom kalendári. Prezradím, vám len toľko, že s prípravami som už začala a verím, že sa vám články budú páčiť. Tak si zakrúžkujte v diári 1. december, aby ste nezabudli otvoriť prvé okienko 😉 

Drevorubač... alebo hipster?

Opäť v kockách. Veď kocky sú super! A táto košeľa je super. Ono to vlastne nie je plnohodnotná košeľa, nemá totiž rukávy, iný názov mi ale nenapadá. Tak sa tomu asi predsa len hovorí košeľa... bez rukávov. Ono je to vlastne jedno. Je to kúsok, do ktorého som sa zamilovala na prvý pohľad. Padla mi do oka, skúsila som si ju, usúdila že bude dobrá aj v deviatom mesiaci už som s ňou bola pri pokladni. Nosila som ju v lete a vymýšľala, ako ju vynosiť aj v zime. Nebolo to vlastne také ťažké. Stačí pod ňu pridať tričko s dlhým rukávom a je to. Vravela som, že v zime stavím na vrstvenie a takto nejako to vyzerá. 

Jáj a inak toto je tá super bunda z Primarku, ktorá ma celú jeseň zachraňuje a bude to tak minimálne kým neporodím. Je to totiž jediný teplý vrchný odev, ktorý momentálne zapnem. Okrem toho, že zahreje a super vyzerá tak ešte aj tá cena bola skvelá. Primark proste má svoje výhody. Kým v obchodoch ako je Forever 21, Bershka, Zara a podobne za podobné bundy pýtali 60 - 80 Eur, táto stála len 35. Áno, čítate dobre 35 Eur. To sa oplatí aj s cestou. A už teraz viem, že ju niekoľko sezón vynosím. Pretože aj jej kvalita je dobrá. Rifľovina je pevná a vnútro nepúšťa biele chĺpky, čo veľmi oceňujem, nakoľko momentálne dosť často nosím čierne veci. Tomu hovorím win-win.

Mama "drevorubač"... alebo hipster?

Mama "drevorubač"... alebo hipster?

A prečo drevorubač? Alebo hipster? (ono to je vlastne jedno) No predsa kvôli tej kombinácii kockovanej košele a jeansovej bundy s ovečkovým futrom. Ja si v tom tak proste pripadám 😀 Akurát som ešte dodatočne zhodnotila, že som si mala obuť workery aby ten dojem bol úplný. Ešte aj ten účes. Ach no čo narobím, občas to tak proste vypáli. Snáď aspoň to tehotenské brucho, výrazný rúž a kabelka zachraňujú tú ženskú stránku 😀 . Čo myslíte?

Mama "drevorubač"... alebo hipster?

Mama "drevorubač"... alebo hipster?

Košeľa - Reserved/ Jeansová bunda - Primark/ Tehotenské rifle - H&M/ Topánky - Stradivarius/

Kabelka - Forever 21/ Basic tričko s dlhým rukávom - F&F


Mama "drevorubač"... alebo hipster?

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

(1) komentár

  1. Tak bunda z Primarku sa ti veľmi hodí a plus je, že ju zapneš cez bruško 🙂

    http://www.sinnamona.blogspot.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *