Móda

Kam zmizol september?

Kto mi povie kam zmizol september, má u mňa čokoládu. Ale fakt. Ja mám pocit, že ani nebol. Vôbec som nezaregistrovala, kedy sme sa stihli presunúť už do októbra. V každom prípade, ten už začal a nám sa tým pádom opäť skrátil čas na prípravu. Áno, opäť píšem o príchode bábätka. No verím, že mi to prepáčite, keďže pochopiteľne s blížiacim sa termínom sa u nás takmer všetko točí okolo neho. 

Baby

Aj keď si človek povie, že to nebude prehnane riešiť, jednoducho sa tomu neubránite. V obchodoch vás to automaticky ťahá do novorodeneckého oddelenia, na internete začnete miesto kabeliek a makeupu hľadať postieľky a kočíky a v domácnosti uvažujete, čo všetko ešte treba na príchod toho malého uzlíčku pripraviť. Okrem toho, vám váš stav neustále pripomína zväčšujúce sa brucho, kopiace sa vyšetrenia vás a vášho potomka (všetky sú v našťastie v poriadku), no a samozrejme on sám. Už má dobré kilo a je veľký zhruba 30 cm a teda zreteľne cítiť každý jeho pohyb. Takže toto je teraz môj svet.

Vitajte v mojom poslednom trimestri. Prečo v ňom vítam aj vás? Lebo sa už neskutočne teším a chcem to prežívať aj s vami. No budem rada, ak mi do komentárov napíšete, či to chcete so mnou prežívať aj vy. Ak vás to absolútne nezaujíma, prípadne obťažuje a nechcete tu čítať tieto moje skoromaterské výlevy, kľudne mi to napíšte a ja sľubujem, že sa budem krotiť. Akurát to brucho už neskryjem, takže to budete musieť nejako strpieť. A ak vám to vadiť nebude a nezrušíte ma v komentoch, tak by som vám postupne rada v článkoch ukázala aj naše prípravy na drobca. Pribudol by teda článok o detskej izbe, o výbavičke a mini oblečení a tiež zrejme aj nejaké to zhrnutie celého tehotenstva. Sľubujem ale, že to dostane samostatnú kategóriu.

Šaty

Ale nateraz bolo o bábätku dosť, prejdime k dnešnému outfitu. Ten sa skladá zo skvelých šiat, o ktorých som si ale myslela, že ich vynosím podstatne častejšie. (Všímate, že v poslednej dobe mám na sebe nejako často sukňu či šaty?) Niekoľkokrát som ich na sebe mala a sú ultra príjemné a pohodlné, no na moju výšku vyžadujú neustále vysoké opätky. A keďže tie ja často nenosím, nevynosila som toľko ani šaty. Preto pred krátkym časom skončili medzi vyradenými kúskami a na Bloger Bazáre v Satori stage našli svoju novú majiteľku. Pred tým som ich však ešte stihla naposledy prevetrať aj ja. A práve pri tej príležitosti som sa rozhodla, že som vyčerpala ich možnosti a musia preč. No aj napriek tomu, som rada, že som si ich vlani kúpila. Je to ten kúsok, ktorý môžete využiť na milión spôsobov. Teda pokiaľ ide o dĺžku tak len v prípade, že ste vyššia alebo nosíte rada opätky. Ak ale toto spĺňate, alebo sa vám podarí nájsť o čosi kratšie, máte vyhraté. Materiál je elastický, no pevnejší, takže nevidno každý nedostatok a napriek tomu sa pekne prispôsobia postave. Zvýraznia krivky a aj bez mini či výstrihu pôsobia veľmi žensky. Netreba k nim už takmer nič, no na druhej strane znesú aj viac doplnkov. Ja som ich doplnila koženou bundou a po dlhej dobe výraznými náušnicami.

A hoci som minule avizovala klobúkovú pauzu, predsa len som siahla opäť po klobúku. K tým náušniciam sa mi tam ešte niečo pýtalo, nakoľko s mojimi krátkymi vlasmi to bolo nevyvážené. Najbližšie už ale zrejme skončím pri čiapke, lebo zase raz mi ten klobúk len liezol na nervy :D. Celkovo som look ladila do tmavých výrazných farieb a tomu som prispôsobila aj líčenie. Tieto odtiene mám na jeseň najradšej, takže tohtoročný trend "Červená od hlavy po päty" u mňa určite nečakajte. Skôr ma to ťahá k tej bordovej a čiernej, alebo potom denimová klasika s obyčajným tričkom.

To je na dnes odo mňa všetko a nezabudnite na ten komentár, či vás môj baby svet zaujíma alebo nie. A najbližšie chystám článok o jesennom dekorovaní bytu a tiež sa môžete v blízkej budúcnosti tešiť na súťaž. Takže sledujte, nech vám nič neujde.

Šaty - Bershka / Kožená bunda - Steffel/ Kabelka - Lindex/ Klobúk - Parfoise/ Topánky - H&M/ Náušnice - Shein

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

(10) komentár

 1. TIA hovorí:

  Krásny outfit a meno pre baby uz mate?

  1. Nita hovorí:

   Ďakujem 🙂 Áno meno máme, ale zatiaľ si ho necháme pre seba. V správny čas ho prezradím aj svojim čitateľom 😉

   1. Tia hovorí:

    Potom by si mohla viac pisat aj o vybere mena ci ste za klasiku alebo nieco svieze moderne podla coho ste vyberali alebo ci to bude meno ,,po ockovi” 🙂

 2. Chceme baby posty a tú novú majiteľku šiat som asi pristihla pri skúšaní a vravím jej nech ich vezme, zatiaľ čo mi v hlave išlo, ak ich nevezme, tak ich beriem ja..brutálne sú a neskutočne ti sedia s bruškom ???

  1. Nita hovorí:

   Ďakujem 🙂 tak ja som rada, že našli novú majiteľku, aj keď tebe by tiež určite parádne pasovali. A hej s bruchom sa mi páčili ešte asi viac ako bez, no tá dĺžka mi naozaj vadila 😀 a po odozvách baby posty určite budú 😉

 3. To je škoda, že jsi šaty prodala, moc se mi líbí, strašně ti celkový look sluší:) s bříškem jen kveteš:)

  1. Nita hovorí:

   Ďakujem krásne :-*

 4. Sabi hovorí:

  musím povedať, že k tebe mi najviac idú práve takéto rockersky ladené outfity, nemôžem si pomôcť 🙂 strašne sa mi páčia tieto šaty v kombinácii s bundičkou a klobúkom, naozaj veľmi podarené 😉

  Sabi z blogu Beautiful savage

  1. Nita hovorí:

   Ďakujem. No je fakt, že v takto ladených outfitoch sa ja aj najlepšie cítim a mám k nim odjakživa bližšie 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *