Giveaway

I want chocolate – Giveaway

V poslednom poste som písala, že si do konca januára beriem “dovolenku” od blogovania. A aj keď sa január už končí a moja dovolenka s ním, ešte predsa len pár dní ostáva. Aby som vám tú pauzu trošku vynahradila, rozhodla som sa niekoho z vás obdarovať.

Zima sa s nami zahráva a strieda všetky svoje podoby. Práve v tejto chvíli padá mrznúci dážď a to je teda naozaj skvelý dôvod schovať sa doma pod dekou, s dobrou knihou a horúcim nápojom. Krásna predstava. A ešte krajšie to znie, keď namiesto – horúcim nápojom – dosadíte: horúcou čokoládou. Neviem si predstaviť lepší relax po náročnom uzimenom dni, ako len tak sedieť a chlipkať tú sladkú dobrotu. K tomu vonné sviečky a pravá domáca pohoda je na svete.
A aby sme nemuseli skončiť len pri predstavách, výhrou v tejto giveaway bude práve čokoládový nápoj z Marks & Spencer. K nemu vám pribalím aj krásnu šálku ako stvorenú na horúcu čokoládu alebo kakao a samozrejme aj tie spomínané vonné sviečky z Manufaktury.
No nebude to len tak! Nebojte sa, nečakajú vás žiadne zložité úlohy, dokonca ani nemusíte pre zapojenie sa odoberať môj blog cez všetky možné nástroje. (Ale keď mi chcete spraviť radosť aj vy tak klikajte 🙂 TU, TU alebo aj TU.) Stačí, ak do 7.2.2016 nahráte na Instagram fotku s popisom ako si predstavujete pravú zimnú domácu pohodu. Nezabudnite pridať hashtagy #DomacaPohoda #ChcemCokoladu #CokoladaOdNity a výhra môže byť vaša. Teším sa na všetky vaše fotky a prajem vám ešte krásny večer, ideálne s tou ozajstnou domácou pohodou.

 

 

 

PHOTOS BY: NITA
 

PODPIS

(8) komentár

 1. Krásna súťaž Nita. Veľmi rada sa zapojím 🙂

  MargiFashion

 2. Krásna súťaž Nita. Veľmi rada sa zapojím 🙂

  MargiFashion

 3. Budem sa tešiť na Tvoju fotku! 🙂

 4. Budem sa tešiť na Tvoju fotku! 🙂

 5. Tak zajtra fotím špeciálnu fotku na túto súťaž! 🙂

 6. Tak zajtra fotím špeciálnu fotku na túto súťaž! 🙂

 7. Dúfam, že nezabudnem a stihnem niečo nafotiť 🙂

 8. Dúfam, že nezabudnem a stihnem niečo nafotiť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *