Girls just want to have fun

Nie nevraciam sa k anglickým názvom článkov, tie slovenské sa mi páčia viac. Ale akurát v deň, keď som mala na sebe tento outfit v rádiu zahrali pesničku Girls just want to have fun od Cyndi Lauper a mne bolo hneď jasné, že tak sa bude volať práve tento článok. Jednoducho mi to s tým oblečením dávalo zmysel. A keď sme sa potom šli prejsť so zámerom nafotiť to, voľba padla práve na kolotoče, ktoré boli na jazerách. Cestou sme kúpili vrtuľku. Všetko do seba zapadlo a tu je výsledok. 

Miš-maš

Na prvý pohľad sa môže zdať, že som toho pomiešala až príliš. Ale priznám sa, tu som sa naozaj hrala. Základ bolo tričko s pusinkami a čierne nohavice. Ani som nemusela dlho premýšľať a bolo mi jasné, že si obujem tieto super plátenky s Minnie Mouse. Celú zimu som sa tešila ako si ich znovu obujem. O to viac, že som k nim už mala kúpené super ponožky s čipkou na členku. Pôsobí to veľmi milo a k Minnie je to ako stvorené. 

V celkovom looku je viacero výrazných prvkov so vzorom, no sú opticky oddelené. Tričko od topánok oddeľujú čierne nohavice a od kabelky zas vintage rifľová bunda z mamininej skrine. Takže v konečnom dôsledku sa nič s ničím nebije a pôsobí to ucelene. Je to veselé a hravé, čo bol zámer. Na záver som ešte zvolila krikľavý ružový rúž. Červený mi prišiel prvoplánový vzhľadom na pusinky na tričku. Takto ladím aj s labuťami v pozadí. 

PHOTOS BY: MICHAL BÉRES (blog: CHILLI MØNKEY)

4 thoughts on “Girls just want to have fun

  1. k tebe mi tá hravosť skrátka pasuje, neprestávaj 😉 musím sa priznať, že na prvý pohľad tam toho bolo ozaj veľa 😀 ale s každým ďalším sa mi outfit začal neuveriteľne páčiť… a tá bunda! to je skvost 🙂

    Sabi z blogu Beautiful savage

    1. Ďakujem 🙂 aj ma to baví. A áno tá bunda je poklad, musím ešte prehrabať mamine skriňu, či nenájdem nejaký ďalší 🙂

    1. Tak to sa teším. To sa ti potom hádam budú páčiť aj ďalšie, prehrabala som totiž mamininu skriňu a našla pár super kúskov 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *