Móda

Funny, funny – honey, honey

Keď sme fotili tieto fotky, náramne sme sa bavili. Bol krásny deň, aj keď trochu horúci. Konečne sa mi podarilo obliecť si “tutu” sukničku, ktorú mám vďaka Ivanke zo Sweet Lady Lollipop. Najskôr som mala v pláne si sukničku prvýkrát obliecť na nejakú príležitosť, ale keďže sa zatiaľ žiadna vhodná nevyskytla, spravila som si vlastnú. Rande, je predsa dobrá príležitosť, kedy vyzerať k svetu či nie?! Dokonca hneď trojité v ten deň :D. Najskôr s Miškom, potom sa k nám pridal kamarát Maťko a večer som sa ešte stretla s mojou Natálkou. Už len jeden človek mi v ten deň chýbal. Táto osôbka je však bohužiaľ tisíce kilometrov odo mňa. Kamarátka Verča sa mi odsťahovala pred rokom do Švajčiarska. Doma zatiaľ bola len dvakrát a aj to na pár dní. Najbližšie ju tu budem mať až na Vianoce.

 

 

 

 

Tie ľudské vzťahy sú naozaj zvláštny jav. Dennodenne sme obklopení množstvom ľudí. Na niektorých nám záleží, iných si ani len nevšimneme a niektorých berieme ako samozrejmosť. To ako nám chýbajú si uvedomíme, až keď s nimi zrazu nemôžeme tráviť toľko času ako by sme chceli. Či už sú to rodičia, priateľ, manžel, deti, alebo kamaráti. Títo všetci robia náš život takým pestrým a krásnym. Preto by sme sa mali snažiť využiť každú príležitosť byť s nimi, stále im hovoriť čo pre nás znamenajú a tak, ako sú tu oni vždy pre nás byť tu tiež pre nich. Občas na to zabúdame a potom príde deň, keď si uvedomíme, že ich naozaj potrebujeme a oni tu už pre nás nie sú. Nezabúdajme na ľudí okolo nás! Len vďaka nim nie sme sami, len vďaka nim sa máme s kým smiať a s kým plakať. Buďme tu pre nich a oni tu budú pre nás. Či sú o pár ulíc ďalej alebo sú vzdialení tisíce kilometrov, to puto ostáva. Tak si spomeňte na tých najdôležitejších a hneď teraz im povedzte ako veľmi ich máte radi!

 

 

 

Mami, oci, babina, starká, Martinko, Tiborko, Bea, Feri, Angelika, Matejko, Miško, teta Judita, teta Klára, ujo Igor, Janka, Andrejko, Natálka, Veronika, Maťko, Baška, Aďka, Robko, Mišo, Stanka, Ivetka, Lucka, Oliverko a Matejko, Marcelko, Erik, Maťko, Majka a všetci, ktorí ste v mojom živote – ďakujem Vám. Som najšťastnejší človek vďaka tomu, že mám Vás.

A pustite si: Sweet – Funny, funny

 

 

 

 

Fotil: Miško B.

Crop top – New Yorker/ Kabelka – nepamätám sa/ Sandálky – no name obchod v Leviciach/ Tutu suknička – Sweet Lady Lollipop/ Retiazka – House/ Náramok – H&M/ Prstienok – I am

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *