Nezaradené

Filmtip N°2 Halloween special

Blíži sa Halloween, ale aj keď to nie je náš tradičný sviatok a neslávime ho tak, ako napríklad v Amerike, obchody a podniky sa čoraz viac zameriavajú na túto tému. Aj keď rozhodne budem sláviť náš klasický Sviatok všetkých svätých, Halloween vidím ako skvelú príležitosť na párty. Tých bude ako každý rok všade plno, no čo takto spraviť si vlastnú?! Prvým krokom je určite spraviť zoznam hostí a rozposlať pozvánky. Dnes na to môžete použiť udalosť na Facebooku, avšak klasickej papierovej pozvánke sa nevyrovná nič. 

 

My sme si vyrobili pozvánky celkom jednoducho. Na internete nájdete množstvo tipov na originálny text. My sme spojili dva, ktoré boli jednoducho preložiteľné do slovenčiny. Na vytlačenej pozvánke stačí už iba nad sviečkou opáliť kraje, zrolovať do roličky a previazať stužkou alebo špagátom. Ak sa rozhodnete spolu s pozvánkou vytvoriť aj udalosť na Facebooku, môžete k nej pomocou aplikácie vytvoriť na pozvánku QR kód, prostredníctvom ktorého môžu hostia potvrdiť svoju účasť. Na správnej párty nesmie chýbať ani dobré občerstvenie. Ja budem určite piecť muffiny, nesmú chýbať nejaké tie krvavé prsty (párky s kečupom) či krv (zafarbený nápoj). Inšpirácií je na internete plno. Na záver už len stačí dotvoriť správnu atmosféru hudbou, výzdobou prípadne filmami. Medzi moje top halloweenske filmy patria napríklad tieto:

 

Poltergeist
Freddy vs. Jason
 
Nočná mora z Elm Street

Beetlejuice

Už budúcu stredu sa môžete tešiť aj na kostýmové tipy a možno pripravím aj post s tipmi na občerstvenie 🙂 Zatiaľ sa majte krásne a dajte mi vedieť, či chystáte aj vy nejakú Halloweensku párty.
Foto: Nita

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *