Móda

Experimentujme

Dnes som mala deň veľkého upratovania. Pustila som sa totiž do šatníka. Keďže vonku sa už dosť schladilo, bolo na čase schovať letné veci a vytiahnuť tie zimné. Takže som celý deň prala a žehlila a skladala a následne reorganizovala celú skriňu. Bola to celkom sranda, keďže som znovuobjavila veci, o ktorých som ani nevedela že ich mám. Tak snáď na ne zas nezabudnem :).

 

Fotky sú z archívu, z doby keď ešte bolo teplejšie a dalo sa behať po vonku “naľahko”. Priznávam, sú upravené možno viac ako by bolo vhodné, ale tak nejak sa mi to k nim hodilo. Proste si to ten outfit pýtal, trosku viac vyzdvihnúť farby. A celkovo bolo v ten deň tak šedivo, že som im chcela pridať trošku pestrosti. Tak snáď vám to nebude veľmi vadiť. Čo sa týka outfitu, tentokrát som stavila na prvky pre mňa netypické. Hovorím konkrétne o šiltovke. Nieže by som šiltovku nenosila, samozrejme na korčule klasickú športovú, ale takúto som mala popravde na hlave prvýkrát. A celkom sa mi to páčilo. Bola to príjemná zmena a myslím, že celú tú kreáciu čo som mala oblečenú pekne korunovala takže experiment sa vyplatil.

 

 

 

Veď kde inde sa dá najľahšie a najbezpečnejšie experimentovať ak nie v móde. Prečo nebyť jeden deň princeznou hoc aj s ružovými kanadami a na druhý deň zlým dievčaťom s mackom na svetri. Alebo serióznou business lady s extravagantnou kabelkou či topánkami. Je fajn držať sa zažitých konvencií, tým nič nemôžeme pokaziť, ale móda má byť hlavne zábava, tak si ju užívajme a skúšajme. Pár prešľapov nám svet iste odpustí, a ktovie či pri tom experimentovaní neodštartujeme nový módny trend. Tak smelo do toho.

Máte za sebou aj vy nejaký módny experiment? Ako dopadol?

(4) komentár

  1. aaa toto ti kruto pristane !!
    experimentuj kľudne častejšie. u mňa sa to dá ťažko definovať, rada sa správam ako chameleón, pričom si však zachovávam svoju charakteristickú tvár. (opísala som to zrozumiteľne ? :D)

  2. Ďakujem :)…áno opísala, presne rozumiem tomu čo si chcela povedať. Tiež to mám nejako tak. 🙂

  3. Ďakujem :)…áno opísala, presne rozumiem tomu čo si chcela povedať. Tiež to mám nejako tak. 🙂

  4. Skvelá šiltovka!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *