Móda

Evening at the theater

Máme opäť nový mesiac, pre niekoho čas na nové začiatky, pre iného čas na vytúženú pauzu. My sme včera ukončili divadelnú sezónu. Boli sme totiž na predstavení Štyria na kanape. A že to stálo za to! Bolo to skvelé predstavenie plné humoru a skvelých hereckých výkonov. Richard Stanke, Emil Horváth, Petra Polnišová, Henrieta Mičkovicová a Ľuboš Kostelný sú nepochybne vynikajúci herci a opäť to dokázali. My sme boli z tejto divadelnej hry naozaj nadšený a odchádzali sme veľmi dobre naladení. Takže ak sa Štyria na kanape budú hrať aj ďalšiu sezónu, určite si ich nenechajte ujsť. 

Keďže predstavenie nebolo v budove SND ale v Zrkadlovom háji, zvolili sme trošku uvoľnenejší dresscode. Zvolila som ležérne nohavice z pevného pláteného materiálu, ktoré majú zažehlené puky a vyšší pás. Takýto strih mám veľmi rada, pretože vyzerá dobre takmer na akejkoľvek postave a dá sa využiť na voľný čas ale aj do práce prípadne na nejakú udalosť. Grafický vzor ich pekne oživí a nepôsobia tak usadlo ako čisto čierne. Keďže som volila výrazné topánky, top a kabelku som ponechala v čiernej farbe. Chcela som, aby väčšinu pozornosti na seba strhli práve spomínané topánky. Tie boli láskou na prvý pohľad a aj keď som si ich kúpila až na druhý raz (prvý raz nemali v žiadnej Zare moju veľkosť), nakoniec ich mám a veľmi sa z nich teším. Len keby mi v tomto teple tak žalostne nepuchli nohy. To si potom po pol hodke pripadám ako keby to boli črievičky pre Popolušku, no ja ňou nie som.

Kto je v tom so mnou? Ako sa s týmto problémom pasujete? 

A keď už som spomínala tú kabelku… Zistila som, že nevyhnutne potrebujem univerzálnu elegantnejšiu malú kabelku. Nemusí byť úplne miniatúrna, mohol by do nej vôjsť aspoň telefón, v lepšom prípade aj peňaženka, zrkadielko, vreckovky a rúž. Veľkosťou zhruba ako tá na fotkách, no nejaká krajšia a nie z časopisu  haha. Hlavne by mala byť čierna, v podstate nevýrazná. Mám kabelky všetkých možných tvarov a farieb, aj čierne, no žiadna nespĺňa tieto kritéria. Takže ak o nejakej viete, budem rada ak mi poradíte.

 

 

 

 

 

N: T-shirt – Mango/ Trousers – H&M/ Ring – H&M/ High heels – Zara
M: Shirt – Desigual/ Bow tie – Be Wooden
PHOTOS BY: MICHAL BÉRES
                                                                               PODPIS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *