Móda

Don´t talk, act. Don´t speak, show. Don´t promise, do.

Kedy ste mali naposledy chuť niečo vo svojom živote zmeniť? Ja ju mám práve teraz. Jasné, veľká zmena je manželstvo a nový byt. Ale teraz mám namysli niečo iné. S osobným životom som nadmieru spokojná, no ten profesionálny je na mŕtvom bode. Už ma nebaví sedieť doma na zadku, rozposielať životopisy a čakať či ma niekam zavolajú na pohovor. Je pravda, že pred svadbou som to nijak moc neriešila, no teraz je už najvyšší čas aby som niečo začala robiť. Aj naďalej si hľadám robotu, a budem rozposielať ďalšie životopisy, kým sa na mňa neusmeje šťastie a konečne si nájdem zamestnanie. Ak toho šťastia bude trošku viac, nájdem prácu ktorá ma bude baviť. Medzitým by som však chcela skúsiť rozbehnúť aj niečo čo ma naozaj baví a cítim, že by ma to napĺňalo.

Ani neviem, prečo vám to píšem, je to moje vnútorné osobné rozhodnutie, no cítim, že sa o to potrebujem podeliť. Možno aby to pre mňa bola väčšia motivácia, keď to už bude takto verejné. Rozhodla som sa, že si dám dokopy portfólio. A aké? Make-up a styling. Možno nemám žiadne kurzy ani workshopy, no je to oblasť ktorá má zaujíma od detstva a myslím si, že keď na tom budem pracovať, raz by som v nej mohla pôsobiť profesionálne. Takže sa na túto cestu vydávam, pretože ma to tam vždy ťahalo. Neviem presne ako na to, no poznám cieľ a konečne som v sebe našla to odhodlanie. A to je podľa mňa to najdôležitejšie. Tak mi držte palce. Niečo už do portfólia mám, tak snáď sa bude úspešne rozrastať a raz to bude tam kde si to predstavujem.

Ak aj vy máte svoj veľký sen, nebojte sa za ním ísť. Najťažšie je rozhýbať sa a vydať sa na tú cestu. Nikdy nie je neskoro a ak to dokážeme, som presvedčená že dorazíme do cieľa.

Outfit sme boli fotiť v nedeľu, kedy bol naozaj nádherný deň. Koniec koncov ako všetky posledné dni. Na november je to až nezvyčajné ako je teplúčko a krásne. Boli sme sa prejsť v Sade Janka Kráľa. Ten bol plný rodiniek s deťmi, psíkov, zaľúbených párov a fotografov. Fotil snáď úplne každý. Niekto fotil stromy, iný zas deti, ďalší modelku. Zovšadiaľ sa ozýval smiech a radosť bola všade vo vzduchu. Bol to naozaj nádherný deň, ktorý nás nabil pozitívnou energiou.
Ja som na prechádzku zvolila veľmi pohodlné kúsky v mojich, momentálne najobľúbenejších farbách. Čiernu a vínovú nosím teraz naozaj najčastejšie a cítim sa v nich skvelo. Hlavne vínová je dokonalou farbou na jeseň a určite vám neuniklo, že je to najväčší hit sezóny. Naviac, pristane úplne každému! Veľmi sa mi páči práve tento odtieň, v ktorom mám sako. Dlho som uvažovala, či si ho kúpim. Chodila som okolo niekoľko týždňov a zakaždým som rozmýšľala či ho vynosím. Bála som sa, že to bude záležitosť jedného dvoch razov a skončí pochované v skrini. No nakoniec som rada, že som sa preň rozhodla, lebo ho nosím naozaj často. Krásne doplní aj ten najjednoduchší outfit a spolu s nový rúžom od MAC v odtieni Media tvoria skvelé duo. Inak pokiaľ ide o rúže MAC asi sa na nich stávam závislá. Zatiaľ mám 4 a neviem si ich vynachváliť. Len keby tá cena nebola taká vysoká. Takže zbierka sa až tak rýchlo rozrastať nebude.
Ako si užívate toto krásne počasie vy? A aký produkt alebo kus oblečenia je momentálne váš najobľúbenejší?

 

 

 

 

 

 

 

 

Jacket, T-shirt: Bershka/ Pants: Tally Weijl/ Shoes: Humanic/ Bag: Mango/ Rings, chains: H&M
 
 
PHOTOS BY: Michal Béres

(4) komentár

  1. Ta bundička je opravdu krásná 🙂

    Nela z Beauty Charm

  2. skvela bundicka;)

  3. skvela bundicka;)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *