Móda

Denim forever

Ahojte, aký ste dnes mali deň? My sme sa neplánovane vybrali do Čachtíc na hrad. Keďže počasie bolo krásne, slniečko nám svietilo, výlet dopadol na výbornú. Fotili sme o sto-šesť a naplno sa uplatnila selfie stick. To vám je skvelý vynález :D. Keď skompletizujeme všetky fotky, určite vám niektoré z nich ukážem. A možno bude aj krátke video, nechajte sa prekvapiť.

 

Samozrejme, na hrade som sa neproducírovala v outfite, ktorý môžete vidieť v dnešnom poste. Ten som mala na sebe včera, keď sme sa boli prejsť v meste. V poslednej dobe najčastejšie nosím rifle. Tento kúsok oblečenia má u mňa nenahraditeľné miesto a zachráni ma vždy, keď stojím bezradne pred skriňou. Práve preto ma teší, že denim sa v móde neustále vracia a v podstate nikdy z nej naozaj nevyšiel. Aj nadchádzajúcu sezónu bude mať svoje čestné miesto a bude ho naozaj dosť. Na nohaviciach, košeliach, šatách, bundách, dokonca aj na kostýmoch. Z toho sa ja veľmi teším a chystám sa zaobstarať si minimálne šaty, z tohto úžasného materiálu.
Najviac sa mi rifľovina páči v kombinácii s hnedou kožou, preto som k celorifľovému outfitu zvolila hnedé kožené čižmy a ako predeľ medzi dvoma denimovými prvkami hnedý opasok s leopardím vzorom. Bodku celému looku dali jemné zlato-tyrkysové šperky. Veľmi ma lákalo vybehnúť von len v rifľovej bundičke, no nenechala som sa oklamať slniečkom a urobila som veľmi dobre. V kabáte a s kožušinovým golierom mi bolo akurát. A ako môžete vidieť na jednej fotke, mala som aj čiapku a bola som za ňu vďačná. Aj keď sa zdá, že už je jarné počasie, ešte je to vonku predsa trochu klamlivé a preto netreba podceňovať výber oblečenia. Videli sme zopár slečien, ktoré síce boli štýlové, no v krátkych kožených bundičkách s holými krížami mrzli – ale išli za hrdinky.
Aký máte vy vzťah k denimu? Sú rifle neodmysliteľnou súčasťou vášho šatníka?

Možno ste už zaregistrovali, prebieha súťaž Bloger roka2014. Môj blog je tiež medzi nominovanými, tak ak sa ma rozhodnete podporiť, stačí kliknúť na tento odkaz a dať Like. Za každý jeden hlas vám veľmi pekne ďakujem :).

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Michal Béres

Shirt: Stradivarius/ Faux fur collar: Pull&Bear/ Coat: F&F/ Jeans: Bershka/ Shoes: Humanic/ Bag: Aldo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *