Denim forever

Ahojte, aký ste dnes mali deň? My sme sa neplánovane vybrali do Čachtíc na hrad. Keďže počasie bolo krásne, slniečko nám svietilo, výlet dopadol na výbornú. Fotili sme o sto-šesť a naplno sa uplatnila selfie stick. To vám je skvelý vynález :D. Keď skompletizujeme všetky fotky, určite vám niektoré z nich ukážem. A možno bude aj krátke video, nechajte sa prekvapiť.

 

Samozrejme, na hrade som sa neproducírovala v outfite, ktorý môžete vidieť v dnešnom poste. Ten som mala na sebe včera, keď sme sa boli prejsť v meste. V poslednej dobe najčastejšie nosím rifle. Tento kúsok oblečenia má u mňa nenahraditeľné miesto a zachráni ma vždy, keď stojím bezradne pred skriňou. Práve preto ma teší, že denim sa v móde neustále vracia a v podstate nikdy z nej naozaj nevyšiel. Aj nadchádzajúcu sezónu bude mať svoje čestné miesto a bude ho naozaj dosť. Na nohaviciach, košeliach, šatách, bundách, dokonca aj na kostýmoch. Z toho sa ja veľmi teším a chystám sa zaobstarať si minimálne šaty, z tohto úžasného materiálu.
Najviac sa mi rifľovina páči v kombinácii s hnedou kožou, preto som k celorifľovému outfitu zvolila hnedé kožené čižmy a ako predeľ medzi dvoma denimovými prvkami hnedý opasok s leopardím vzorom. Bodku celému looku dali jemné zlato-tyrkysové šperky. Veľmi ma lákalo vybehnúť von len v rifľovej bundičke, no nenechala som sa oklamať slniečkom a urobila som veľmi dobre. V kabáte a s kožušinovým golierom mi bolo akurát. A ako môžete vidieť na jednej fotke, mala som aj čiapku a bola som za ňu vďačná. Aj keď sa zdá, že už je jarné počasie, ešte je to vonku predsa trochu klamlivé a preto netreba podceňovať výber oblečenia. Videli sme zopár slečien, ktoré síce boli štýlové, no v krátkych kožených bundičkách s holými krížami mrzli – ale išli za hrdinky.
Aký máte vy vzťah k denimu? Sú rifle neodmysliteľnou súčasťou vášho šatníka?

Možno ste už zaregistrovali, prebieha súťaž Bloger roka2014. Môj blog je tiež medzi nominovanými, tak ak sa ma rozhodnete podporiť, stačí kliknúť na tento odkaz a dať Like. Za každý jeden hlas vám veľmi pekne ďakujem :).

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Michal Béres

Shirt: Stradivarius/ Faux fur collar: Pull&Bear/ Coat: F&F/ Jeans: Bershka/ Shoes: Humanic/ Bag: Aldo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *