Nezaradené

Costume tips for Halloween

 

Minulý týždeň som vám sľubovala post s tipmi na kostýmy. Ja osobne Halloween beriem len ako príležitosť užiť si skvelú párty a byť aspoň jeden deň v roku niekým iným. Keď sme boli deti, mávali sme vo Februári v škole karneval. Vždy som sa na ten deň tešila a aj mesiac dopredu som si vymýšľala za čo pôjdem. Vyrástli sme, školské karnevaly sú minulosťou, no globalizácia nám priniesla novú možnosť užiť si ich. A to práve na Halloween.

Tento rok tieto sviatky vychádzajú práve na víkend a to treba využiť. Aj keď originál Halloween sa slávi 31.10., párty sa budú konať už dni pred tým alebo aj 1.11. Cez deň teda budeme sláviť Sviatok všetkých svätých tak, ako sme zvyknutí a večer? Večer sa zabavíme v maskách. A teraz už nejaké tie kostýmy. Vyhrabala som v z archívu nejaké fotky kostýmov za posledné roky. Pozadie som odstránila, veľmi amatérsky ja viem, no ide len o masky a tie vidno dobre 🙂
Sugar skull, zombie boy, mŕtva nevesta
Pokiaľ sa vám chce a viete narábať s farbičkami na tvár, môžete si vytvoriť skvelú masku. Ak máte lepšie maskérske schopnosti, použite aj modelovaciu hmotu a umelú krv. Pri tvorbe týchto masiek som používala klasické detské farbičky na tvár spolu s produktmi z môjho kozmetického kufríka. Nakoniec už len doladiť správny odev a žúr môže začať. Dám vám jednu radu: ak sa z vás stane maskér pre všetkých zúčastnených, svoju masku spravte ako prvú. Ak si seba necháte nakoniec, verte mi, že vás bude tlačiť čas, všetci už budú utekať žúrovať a vaša maska bude len narýchlo načmáraná. Takže vy prvý!
 Zombie vojačka a žolík
 
 Madame du Barry
2x Strašidelný žolík. Aj fotografka chcela byť na zábere 😀
Klasika – čert
 

(4) komentár

  1. Halloween je skvělá příležitost vytvořit něco kreativního:) Už se těším!
    perko101.blogspot.cz

  2. Halloween je skvělá příležitost vytvořit něco kreativního:) Už se těším!
    perko101.blogspot.cz

  3. Super, minulý rok som bola za mrtvu nevestu! 🙂
    Dijoun&Klaudi

  4. Ja som vlani bola za bosorku 🙂 Foto najdes tu: http://blondava-potvora.blogspot.sk/2013/11/trick-or-treat.html?m=0

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *